Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki részegen szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki részegen szerelmet vall, azt nem gondolja komolyan, ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Amióta részegen egy undorító, ritka ronda lánnyal smároltam, azóta már azt mondom, hogy részegen akármilyen hülyeséget megcsinál az emer és hazudni sem nagy dolog.


Legfeljebb azt érthette a szerelmi vallomás alatt, hogy de megdugna.

2012. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy gondolja komolyan,csak arra hajt hogy ellágyulj aztán bevigyen a vécébe ahol jól megdughatxDD
2012. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont hogy nagyon komolyan gondolja, csak józanul túlságosan fél bevallani, mert fél a csalódástól.
2012. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ostoba kérdés. simán gondolhatja komolyan, ha már ismeri és tényleg úgy érez. de ha olyan piás lehet hogy csak meg akarja kapni a kiszemeltet, vagy poénból hazudozik.
2012. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én ha "tudom hogy hol vagyok" részeg vagyok, akkor kimondom amire gondolok és ha akkor tetszik egy lány, akkor egyébként is. tökmind1 hogy akkor láttam először.

úgy még sose ittam hogy nem tudtam hogy hol vagyok.

2012. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják a részegek mindig igazat mondanak.
2012. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én részegen egy olyan ronda csajt dugtam meg akihez amúgy hozzá sem érnék.
2012. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
az meg nem igaz hogy részegen mindig igazat mondanak. akkor egy csatt részeg miért tagadja hogy piált?
2012. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom. Barátom könnyfakasztó módon tud udvarolni betonrészegen, és úgy vall szerelmet, hogy az kenterbe ver bármilyen romantikus filmet, de emellett szentül hiszi, hogy megfejti az univerzum titkait, radioaktív anyagokat keres a lakásban, ami lehet akár egy fogkefe is, kioktatja a kutyát arról, hogy viselkedjen társaságban, és titkos küldetésének érzi, hogy megmentse a barátait a házasságukból. (nincsenek házas barátai)

Szóval én nem feltétlenül veszem biztosra ha ilyenkor szerelmet vall... :D

21L

2012. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
igazat a gyerek, a bolond, és a részeg mond :)
2012. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!