Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettesben egy lakásban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben egy lakásban, hogy lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. A szüleink barátok, és hétvégén ott alszunk náluk. A szülők reggel elmennek együtt valahova, és csak délután érnek vissza. Így kettesben leszünk reggeltől délutánig. Nekem mondták, hogy haza is mehetek mikor felkeltem, de akár maradhatok is. Persze én maradni akarok. A srác gondolom az ő szobájában lesz, én pedig a nappaliban. Hogy érjem el, hogy velem foglalkozzon? Néha beszéltünk már, de nem sokat. Jófejnek tűnik, és pár jel arra utalt,hogy talán bejövök neki. A lényeg, hogy szeretném vele kettesben tölteni ezt a pár órácskát. Hogy oldjam meg? Mit csináljunk? Stb.

19/L


2012. máj. 29. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszik, akkor óvatosan a lakásban akciózásnál, mert hipp-hopp leír, ha ráveted magad. Egy olcsó k-nak fog nézni, közben Te már régóta róla ábrándozol. Inkább beszélgessetek kettesben, hagyjad, hogy elkezdjen közeledni, de csókon kívül ne hagyj neki semmit, max egy kis simi. Aztán majd folytatjátok.

Persze megtehettek mindent is, de akkor ennél többre ne számíts tőle!

2012. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ma 00:07


A fenéket, elsőe!


Dugjatok egy jó nagyot! :D

2012. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt akarod, hogy foglalkozzon veled, vagy hogy megdugjon?
2012. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy hagy ismerjem meg közelebbről. Lefeküdni nem akarok vele, max később, ha minden jól megy.:)
2012. máj. 30. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, mivel náluk vagytok, ezért alapból neki kellene majd figyelmesen bánnia veled, hiszen úgymond ő a házigazda te meg vendég, úgyhogy eléggé udvariatlan és neveletlen lenne a részéről, ha bezárkózna a szobájába. Valószínű, hogy ki fog menni hozzád vagy valami, ha viszont magától nem tesz így, akkor én nem is foglalkoznék vele a helyedben.

Egyébként filmezés, az általában bejön:)

2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meztelenül sétálj be a szobájába :D ha felkapja a fejét akkor nyert ügyed van, ha tovább wowozik akkor reménytelen!
2012. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!