Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy bármely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy bármely szép nőért mindent odaadnátok?

Figyelt kérdés

Sok lány megtiszteltetésnek veszi, ha a párja nagyon szereti, mindent megad neki, mert olyan kivételesnek érezheti magát más nőkkel szemben. Én azonban úgy vagyok, hogy bármely lányt tudnék így szeretni, aki tetszik. Barátnőm még nem volt, gondolom ennek van köze a dologhoz.


23/F


2012. máj. 29. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első szakítás után(ha lesz ilyen) már másképp fogsz gondolkodni.
2012. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen ennek van köze ehhez, és a siker hiányának is ehhez van köze, van egy haverom aki ezzel ugyanígy van, bárkire rámászna aki egy picit is átlagosnak mondható. na de pont ezért nem működik semmi

egy lány sem fogadja el, hogy a rómeó, valójában bárki iránt érezne így és érez is. ez az első probléma, a másodika tapasztalat hiánya, sajnos a nők 30 év alatt nem elég érettek ahhoz, hogy elvonatkoztassanak a közhelyektől, gyakran hallani ilyet, hogy " háááát őőőő jaaaj nem volt még senkije ez így jaaaj annyir aneeem"

igen kb ilyen szinten járnak, ezt vedd figyelembe és hazud.

2012. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak a hormonok beszélnek belőled, ha majd szerelmes leszel akkor ő lesz a legszebb neked
2012. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék akármilyen szép lányt szeretni, számomra fontosak egy lány belső értékei is, de akit igen azért a csillagokat is lehoznám az égről! ^^
2012. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát 16 évesen azt hittem egy szép nő a legjobb dolog, ma már tudom, hogy egy nő probléma főleg.

Mondjuk 23 évesen barátnő nélkül az nagyon durva dolog.

2012. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Geery, voltam már szerelmes, és tudom milyen az, amikor csak 1 lány érdekel. De most meg épp azt a korszakot élem meg h nagyon sokan tudnának érdekelni.
2012. máj. 30. 00:12
 7/10 A kérdező kommentje:
23:52, nekem is fontosak a belső értékek; csak a külsőért én se tennék meg még mindent. Lehet h rosszul fejeztem ki magam a kérdésben.
2012. máj. 30. 00:13
 8/10 anonim válasza:
Én azért a lányért tennék meg bármit akit szeretek.
2012. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 23F vagyok, és annyiban különbözünk hogy te tapasztalatlanul mindent megadnál, én meg tapasztaltan hányingert kapok 1esektől, és csakis akkor adok nekik valamit ha megdolgoznak érte!
2012. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miután párszor megdugod, már nem adnál meg érte mindent. Ha hozzád költözik, és már páv éve keseríti az életed, akkor meg mindent odaanál azért, hogy megszabadulj tőle.


Azt szoktam mondani, hogy egy férfival a második legrosszabb dolog, ami történhet, ha nem kap meg egy nőt. Az első az, amikor megkapja.

2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!