Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik a másod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik a másod unokatesom? :S

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! ;)
2012. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el. Főleg, ha nem akarsz fogyatékos gyerekeket.
2012. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dugjatok és áldásom rátok!


Egy megszállt pap

2012. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit..ha bejön,legyetek boldogok..másod unokatestvértől gyereked is lehetne..genetikailag nem gáz..ez már tény..33f
2012. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el genetikushoz.
2012. máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Weheheh benszülöttek vagytok??
2012. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nagyszüleitek testvérek voltak, ez már max erkölcsi kérdés, genetikailag nem gondolom, hogy veszélyes. Én is jártam már így (egy hétig "jártunk") de még a rokonságot sem érdekelte a dolog, annyira távol áll a két már különálló család egymástól.
2012. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
neki is tetszel? Én a másodunoka növéremmel fedeztük fel egymás testét. Akkor volt ő 15 én meg 13 éves. Gumit vegyél és mehet a dolog. Kinővitek. Bár mi most is van h összejárunk. Ő 24 én 22 most. :) mellette van egy kapcsolatom már két éve,de mindig jó vele együtt lenni. :p
2012. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 okoska31 ***** válasza:

mit is értesz másod unokatesó alatt? Ha a nagyszüleitek testvérek voltak, és egyenes vér szerinti rokonság van (márpedig szerintem van),akkor ez elég gáz - és ha lehet, semmit!

Van még ebben az országban (a világról nem is beszélve) még néhány százezer potenciális jelölt, ne az aktuális hormonjaidra hallgass.

Vagy az utolsó kommentelőre..

2012. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!