Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem kéne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kéne ilyen videókat feltenni a netre?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=E66DsxFsiVE


13 éves lehet a lány. Más céllal készült a videó, de van benne 1-2 "húzós" rész. Ő rakta fel magáról a videót, sztem nem tudja h ez gáz lehet. engem mondjuk elsőre hidegen hagyott. de lehet h ilyet azért mégse kéne feltenni?


2012. máj. 30. 03:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nem rakta ki a melleit vagy a punciját, akkor meg mi a probléma?
2012. máj. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te az Olimpiát se nézd akkor.
2012. máj. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mi a gond?

Sportol, tornázik.

2012. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen vele semmi gond. Ne keress ilyen videókra ,ha soknak találod. A torna az ilyen. Menj el egy tornász edzésre és sokkal többet is fogsz látni mint egy kislányt. Ott tényleg olyanok vannak amit nem mutatnék senkinek.


Egyébként az igazi tornában az a szép ,hogy gyorsan csinálják és nem lehet semmit látni abbol amire gondolsz.

2012. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs itt gond csak a kerdezo kitette hogy lassuk mire gerjed es tan maszturbal :P (ha nem ugy lenne akkor elnezest a vadaskodasert)
2012. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező Te Vagy a gáz, hogy félreértesz egy ilyen videót. A lány sportol és kész. Aki meg erről rosszra gondol, az ocsmány!
2012. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy ideális világban valóban nem lenne egy ilyen videóval gond, de a világ nem ideális, sajnos el tudom képzelni, hogy valaki visszaél vele. Szóval értem a kérdést, szerintem van alapja az aggodalomnak.


Szerintem azért nem annyira kritikus ez a videó, mert vannak sokkal durvábbak is. Aki vissza akar élni, az talál magának "jobbat", úgyhogy a kislánynak szerintem nem kell aggódnia.

2012. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkora terpeszt csinál benne és előrehajol! ez a fantáziát be tudná indítani szerintem. Bár engem nem érdekel de ha olyanom lenne, lehet kicsit beindulnék rá. ha jópár évvel idősebb lenne a lány, valószínű mást váltana ki belőlem.
2012. máj. 30. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress fel pszichológust :)
2012. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!