Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora lúzer? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora lúzer? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, igazi bnőm sose volt, csak netes. Az iskolában kiközösítenek. Szünetekbe nem tudok oda menni senkihez se. Van mikor elbújok egy sarokba és ott pityergek. Mindenki aki melett elmegyek, csak kinevet. Nem tudok nagyon beszélni sem és borzasztó halk a hangom. Nagyon nyomi a fejem. Otthon gyakran gondolok az öngyilkosságra, mert bele őrülök ebbe az antiszociálisságba. Mit tegyek, hogy ne legyek egy örök vesztes? :'(


17/F



2012. máj. 30. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

már megint te!!!!!!!!!!!!!!!!


F

A

K

E

2012. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fake! :'(
2012. máj. 30. 09:41
 3/16 anonim ***** válasza:

múltkor irt az a lány, hogy segít neked, én ráírtam, facen beszélgettünk, csak felba.sztam az agyát és letiltott.

De megkérdeztem tőle, írta, hogy nem írtál rá, keresd vissza a kérdésedet és írj rá. Beszélgess vele.

Kis lépésekkel kell kezdeni, kezdetnek az is jó!!!

2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
Szerelj fel katonának, az jót tenne neked.
2012. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Bőgsz a suliban? Ratyi-e vagy???
2012. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

9:45! :



Melyik az a kérdés?

2012. máj. 30. 09:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Hm, ugyan ezen mentem keresztül Én is. Úgy bántottak az iskolában ahogy csak tudtak (Általánosban is.). Nekem sincsenek barátim se barátnőm... :')

Mit kéne tennünk hmm? :D

19/F

2012. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

uccsó, kérdező.

merre laktok, melyik megyében?

2012. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz mindenképp!
2012. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
változtassatok
2012. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!