Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, amit a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, amit a férfiak többsége állít?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim szerint egy férfi csak akkor keresi a nő társaságát, csak akkor érdeklődik afelől, hogy mi újság van vele, ha akar valamit. Ha nem is vallja be, de mindig hátsó szándékkal, mert valószínűleg tetszik neki a nő.


Igaz ez?


Kort és nemet is írjatok a kommetekhez légy szíves!Esetleg ki is fejthetitek, ha időtök engedi, hogy miért EZ a véleményetek.


2012. máj. 30. 13:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ezt férfi ismerőseim hangoztatják folyton. Van valóság alapja?
2012. máj. 30. 13:24
 2/18 A kérdező kommentje:

Szerintük, ha egy férfi:


- odamegy hozzád gyakran beszélgetni

- felhívogat

- érdeklődik

- a szemedbe néz, keresi a pillantásodat

akkor nem barátságból teszi. Egy férfi sem tesz semmit a női barátságokért, csakis azért, mert bejövünk nekik.


Érdekes gondolat.

2012. máj. 30. 13:26
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

rám ez tökéletesen igaz.

Én is akkor kérdezem meg a Nőtöl pl, hogy vagy ? vagy valami

ha tetszik nekem, és érdekel.


amúgy meg kit érdekel hogy van ? ...D

2012. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy kedvesen érdeklődtök, mert kedvelitek a nőt barátként, de az ismerősök válasza meglepett keményen. Ez lenne a rideg valóság?? :)
2012. máj. 30. 13:28
 5/18 A kérdező kommentje:
De ha ez ilyen könnyű lenne, akkor a nők mindig tudnák kinek jönnek be. És mégsincs így. :D
2012. máj. 30. 13:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ezt megcáfolom, mert vannak lány barátaim is. Ez a férfi nő között barátság nem lehet egy hatalmas marhaság. Azokat az embereket minősíti akik hangoztatják....
2012. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A bunkóbbik fajtája tényleg csak akkor érdeklődik és kérdez, ha akar valamit :S:S De ha a normálisabbik fajtából való, akkor persze ez nem így van :) tapasztalat ;)
2012. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem

rólam pl. messze földön terjed hogy jó pszichológusként funkcionálok

így sok pasi megkeres hogy lelki szemetesként funkcionáljak nekik

persze érdeklődnek, kérdezik mi újság stb. de arra várnak hogy kiteregethessék végre a problémáikat

tehát ez is lehet "hátsó" szándék

21/L :D

2012. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten az, mert nem te érdekled őket, hanem a segítséged.
2012. máj. 30. 13:39
 10/18 anonim ***** válasza:

Én megszoktam kérdezni attól is ,aki egyáltalán nem érdekel mint nő,csak érdeklődök,hogy mi van vele, mert érdekel,de nem akarok semmi többet tőlle :)

20F

2012. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!