Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK!? Nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK!? Nektek bejönnek azok a lányok akik folyton káromkodnak, ütnek-vernek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy osztálytársam (lány)és mindenkit ver,ha valaki "menő" van a közelében még a legjobb barátait is felpofozza, hogy a figyelem középpontjába legyen. Utána meg mintha semmi sem történt volna. Na mindegy. Az a lényeg, hogy az összes fiúnak bejön pedig egyáltalán nem szép.

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. máj. 30. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg, ezt majd kinövi :S:S Ha meg nem, akkor a kutyának sem fog kelleni :D :S
2012. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pffffffffff ez nagyon szánalmas a lány részéről, hány éves?

14-15?

2012. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én múltkor egy olyan lányt láttam a villamoson, aki csinos volt ugyan, de minden második szava a bammeg, meg a ku*va volt. (épp telefonált) Minden körülötte álló pasi húzta a száját. Én ebből azt vettem ki, hogy nem tetszik nekik ez a stílus.

És még csak nem is tini volt, olyan 23-24 lehetett.

2012. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy visszaadnám ahogy csak lehet! Ma is pont megszólalt az egyik lány nálunk: "Én lány vagyok, én megtehetem". Szerintem ezek egy kicsit sokat képzelnek magukról.
2012. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a falra mászom az ilyen lányoktól/nőktől. Nem szeretem, ha egy csaj feltűnően káromkodik. Egy-két szó még elmegy, de azért mindennek van határa. Emellett ha ütögetnek, azt még jobban nem szeretem... az rögtön mehet a levesbe.


19/F

2012. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: 12 éves.
2012. máj. 30. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem.
2012. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!