Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a canesten kombitól lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a canesten kombitól lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el használni,mert viszketett,fáj a nemiszervem...mára tök jó lett nem viszketett,de hirtelen ilyen túrószerű fehér folyásom lett most délután...olyan,hogy amikor kijött még folyós volt,majd megszilárdult konkrétan olyan volt mint a túró...lett valami baj vagy ez csak mellékhatás??

2012. máj. 30. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magadtól kezdted használni a Canestent? Lehet, hogy nem is volt gombád. Akkor pedig csak nagyobb bajt csinálsz vele.
2012. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A viszketés, égés, erős , túrós folyás mind a gomba tünete. Nyugodtan használd, ha nem múlik el a kezelés végén, akkor nődoki.


23/N

2012. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,mert már nem bírtam...viszketett,duzzadt folyt,kicsit kellemetlen szagú sok folyásom volt...rá van írva,hogy gyulladásra is jó,gondoltam nem lehet rosszabb...ezek gombás tünetek ahogy rákerestem..:/
2012. máj. 30. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:

A viszketés, égés, erős , túrós folyás mind a gomba tünete. Nyugodtan használd, ha nem múlik el a kezelés végén, akkor nődoki.


23/N

2012. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amíg nem kezdtem el használni,addig nem v olt túrószerű,csak kellemetlen szagú és sok...csak a tegnapi tabletta után lett ilyen,azért ijedtem meg...
2012. máj. 30. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Első!


A Canesten vény nélkül kapható, direkt erre van. Ha nem súlyos a baj, akkor kezelhető ezzel. Gond akkor van, ha nem múlik el, akkor orvos.


23/N

2012. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mg nem jelentkezett ez a tünet. De az sem kizárt, hogy a válladékot kezdi kitakarítani. Ha távozik az nem baj, csak figyelj oda, hogy fokozottan tisztálkodj ilyenkor.


Én még saját tapasztalat alapján azt tudom tanácsolni, hogy akármennyire is viszked, ne vakard, mert be fog gyulladni. A nap folyamán többször menj el zuhizni. A zuhanyrózsával csapasd meg a nemi szervednél, de vegyszertől mentesen. Így az addig lerakódott túrós válladék távozik.


Minden bugyidat 60 fokon moss ki és vasad át, mert újra el fogod kapni. És soha ne fürödj, helyette zuhi. Tanga sztornó és a tampon is, mert ezek mind előidézik. Nekem nőgyógyászom mondta.


23/N

2012. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj, még egy tanács: Amíg elmúlik és az azt követő pár napon is wc-re ülés előtt domestosos papírral töröld át a peremet. Vagy jó hypó is, csak a lényeg, hogy vissza ne fertőződj!


23/N

2012. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!! :) remélem nem sokáig szenvedek tőle...:/
2012. máj. 30. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha időben észlelted és nincs nagy baj, akkor hamar elmúlik, csak vigyázz ne jöjjön vissza.


Jobbulást kívánok!


23/N

2012. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!