Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül vatygtok és néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vatygtok és néztek egy horror filmet, akkor ti is nagyon nehezen alustok el? és féltek? Ellenben ha van párotok, akivel együtt aludhattok könnyen?

Figyelt kérdés

én most néztem egy hülye horrort, és nem tok alszani, holnap suli:( és nem tok, és félek kimenni a wc re is. ti hogy vagytok ezzel? hogy küzditek le? Én ha éenne vaéakim sztem tudnék aludni. hogy tudok magamnak szerezni valakit? Nem baj ha fiú az sem, mert nem vpk alőítéletes, és vannak aranyos fiúk is.


15f


2012. jún. 4. 00:00
1 2 3 4
 1/40 -=Koldus=- ***** válasza:
Srác létedre félsz a horror filmektől? Gyenge vagy -.-"
2012. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
ha félek kimenni a wcre, akkor az ágyba s.zarok
2012. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
jó lehet gyenge vagyok, de már bocs, de még gyerek vagyok.....
2012. jún. 4. 00:03
 4/40 anonim ***** válasza:
Mi volt a címe? Félni egy horrortól... Szellemek nem lééanyáááááám!!!44négy!
2012. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 -=Koldus=- ***** válasza:

Kérdező


10-en évesen én is néztem horror filmeket mégis tudtam aludni.


Amúgy mi volt a film címe?

2012. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
a hetedik érzék, és tökre beparáztam:( sosem nézek ilyeneket, hanem animéket, de most kiv voltam rá, mert anyám szereti ezeket, és kiv voltam rá milyen, hát borzalmas, nagyon félek:S Sőt az ufóktól is félek, mert belenéztem a 4. típusu találkozásba ami IGAZ történet:S
2012. jún. 4. 00:07
 7/40 anonim ***** válasza:

Kissrackent igen aktivan erdeklodtem az ufok irant es bizony voltak almatlan ejszakaim, mikor a nagymamammal ufotorteneteket olvastattam fel magamnak...:D


Majd kinovod!

Amugy meg nem olyan rossz erzes kicsit borzongani, elvezd ki, kesobb ugyis kiuresedik majd az elmeny!

2012. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 -=Koldus=- ***** válasza:
Az nem is horrorfilm, hanem thriller -.-
2012. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Hetedik érzéktől? Huhh, akkor nézz meg egy Átkot, vagy Haragot, esetleg [REC]-et... Attól még el is hinném.
2012. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
En ha megnezek egy ilyet egy hetig nem alszok:)) ..gondolom ebbol kiderul, hogy lany vagyok:)
2012. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!