Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy "működik" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy "működik" a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Addig oké, hogy a fiú "beteszi".

De utána mit és meddig kell csinálnia, hogy hüvelyi orgazmusa legyen a lánynak?

És a hüvelyi orgazmus milyen a csiklói orgazmushoz képest?


2012. jún. 8. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Utána mit kell csinálnia? Hát hm... kiraknia három Rubik kockát és szimultán sakkoznia fél órán keresztül négy számítógép ellen.
2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

elmondom a menetét:

1. lépés: beteszi, ahogy te is írtad...

2. lépés: Ki-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be-be-ki-be-ki-be

2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Agyalni kell rajta, és akkor biztos nem jön össze.

Jó úton haladsz!

2012. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Megnézetni közben a lánnyal az Alkonyat - Hajnalhasadást, majd a Fluor - Partyállatot.
2012. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag kevés nő képes hüvelyi orgazmusra. Amúgy meg a péniszét kell ki be toligálja a nő hüvelyébenXD. Azt meg nemtom milyen nekem még nem volt. 16/f
2012. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
The ol' in-out in-out, O my brothers!
2012. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokkal másabb mint a csikló orgazmus. Nekem intenzívebb, átjárja az egész testemet. rendes szexuális aktusal lehet elérni, nem kell semi extrát csinálni. Aki nem képes rá annál úgy is hiába próbálod. Az meg változó h kinek mennyi idő kell hozzá. Még nállam sem egyforma. Mondjuk mindíg hamar elélvezek és ezáltal többször is 1 menet alatt, de minél hoszabb az előjáték annál hamarabb elmegyek.
2012. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát pont nem a pusztán ki-be tologatás fogja meghozni a hüvelyi orgazmust. Nem csak ki be kell mozogni hanem körkörösen, fel-le, többféle irányban, többféle pozícióban hogy megtaláld hol ingerli leginkább a pénisz a g-pontot. De ezt a partnerek közötti kommunikációval lehet csak megoldani, nincs rá egyetemes recept, mindenkinek más a jó.
2012. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 amiról te beszélsz az már a g-pontos orgazmus. Nem ugyan az. Hüvelyihez nem kellenek trükkök. Én tudom mert nekem szokott lenni mint fentebb is említettem. Max annyi h egyes pózokban intenzívebb
2012. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
A hüvelyben a g-ponton kívül nem nagyon vannak ideg végződések, tehát az orgazmushoz vagy annak vagy a csiklónak a stimulálása kell. Lehet hogy a párod az ágyékával ingerli a csiklódat is miközben ki be mozog, vagy a g-pontodat éri el. De fölösleges szerintem ennyi különböző orgazmust megkülönböztetni, úgysem az a lényeg.
2012. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!