Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ingyenes netes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ingyenes netes társkereső oldal ahol alkalmira alkalmas lányt lehet találni, de nem prostituáltat?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet mondani?
2012. jún. 9. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook?:D vagy ott prostik vannak?
2012. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rosszlányok.hu :D XD

Csak egy privi üzenet és jönnek is.

2012. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17:10


Látom az oldalt, de ők biztosan nem prostituáltak? Nem kell érte fizetnem neki? Honnan tudhatom meg hogy ingyenes e?

2012. jún. 9. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

de naiv vagy, hogy azt gondolod, hogy van olyan lány, aki csak ugy le fog veled feküdni...


HOGY LEHETSZ ENNYIRE ÉLETREVALÓTLAN BÉNA IDIÓTA?


ha nem tudsz megdolgozni egy nőért, akkor fizesd ki. Persze az prosti.


az a probléma, hogy nem fog menni. Nőt nem tudsz szerezni, de azt várod, hogy ingyen lefeküdjön veled egy lány, komolyan gondolod amit irsz?

2012. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:29


1 Nem ismersz engem, nem tudsz rólam semmit

2 Volt már egy 1 évig tartó kapcsolatom, tudom milyen nőt hódítani

3 Becsmérlő véleménye mindenkinek lehet, az egy másik kérdés hogy ez engem nem érdekel :) (Mert hogy ez nem építő kritika volt, ha pedig igen, azt egy icipit talán másképpen is megfogalmazhattad volna, mondjuk kultúráltabban)

2012. jún. 9. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:

ne keverd össze azt a két esetet, amikor a nő szed fel téged, és amikor te őt!


ha tudnád, hogyan kell nőt hóditani, akkor odamennél ahhoz aki tetszik, elmondanád mit akarsz, aztán csapjadneki.


ha neked eröbefektetés nélkül kell sex, az prostituált. Nincs más kategória. Azok a lányok, akik pénzért szexelnek, azokra jut elég töled jobb fickó.

2012. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20:33


Ez a hangnem már teljesen elfogadható, s köszönöm is hogy megtiszteltél vele.


Márpedig én hódítottam meg a lányt, egy folyosón leszólítottam öt, pedig abszolút nem is ismertük egymást, semmit nem tudtunk a másikról. Elkértem telefonszámát és randira hívtam, a többi ment magától.


Nem olyan egyszerű a dolog, hogy "Odamegyek és felszedek valakit, aztán csapjad neki", ez rengeteg tényezőtől függ, olyan esetben amikor meg nem jössz be neki pl semmit se lehet tenni.


Hidd el én sem akartam alkalmit de túl sok idő telt el szex nélkül egyszerűen :(

2012. jún. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!