Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legközelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legközelebb én is elmehessek barátomékkal a Balatonra?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt 16 éves vagyok, anyukámnak eddig sose hazudtam és jó tanuló is vagyok.

Engem is hívtak a barátomék a Balcsira, úgy hogy ott lenne velünk a barátom szülei és testvére, de anyu így sem enged :(

Először azt mondta hogy azért nem mert nem ismeri a szüleit, de mint később mondta azért mert nem akarja, hogy együtt aludjunk (ez alatt anyu nem az alvásra céloz...) Pedig én nem akarok még a barátommal lefeküdni (Ő az első barátom :$ )de anyu ezt nem érti meg és azt hiszi hogy minden áron csak "azt" akarom.

Valószínű hogy azért is félt mert bátyám egy "becsúszott" gyerek volt.

Mit tudok csinálni azért hogy amikor legközelebb mennek engem is elvigyenek, és hogy anyum engedje is?



2012. jún. 9. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd hogy már lefeküdtetek.. És hogy mindig figyeltetek a védekezésre
2012. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább mondd el neki, h ha akarnátok, nincs szükség egy balatoni kirándulásra, h együtt legyetek. Ezt bármikor meg lehet oldani, vagy már meg is tehettétek volna ha akarjátok, és te nyaralni akarsz és nem a szex miatt elutazni!
2012. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy nem a sex miatt megyünk csak azért hogy együtt nyaraljunk, és ráadásul nem is hetekről van szó csak 1 vagy 2 éjszakáról. És azt is mondtam hogy ha akarnánk azt máshol is meg tudnánk oldani, de azt mondja rá hogy "ne nézzem hülyének" :/
2012. jún. 9. 18:09
 4/8 anonim válasza:

Mintha saját anyámat hallanám :O tudom milyen érzés ez :/ Anyumnak már én is jöttem azzal a szöveggel hogy ha leakar vki feküdni vkivel akkor lefog ( erre bárhogy lehet alkalmat találni ) és nem biztos hogy jobb az ha titokban történik meg ez illetve nemhogy inkább örülne hogy egyáltalán olyan vagyok aki legalább elmondja ezt. de ő is megvan áldva azzal hogy ő nem hiszi el,ismeri a mai fiatalságot hogy ha már ott alszik a bnő a fiúnál ( vagy fordítva) biztosan szex lesz a vége.. Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni egyszerűen ilyen a felfogása anyudnak ( de nyugodj meg van még olyan szülő aki ugyanígy gondolkozik )Nekem még 19 évesen is ezzel a szöveggel jön habár még szűz vagyok tehát ha erre hajtottam volna már akkor régesrég átmehetett volna rajtam pár srác... de mára már inkább ráhagyom mert úgysem érti meg illetve szerencsére így hogy már elmúltam 18 "azt teszek amit akarok" így aztán nem tud már annyira megállítani ilyen dolgokban :)

19/L

2012. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor sajna várnod kell :S 17 évesen alhattam ott először a barátomnál (jóval hamarabb lefeküdtünk am' egymással) szóval nem ezen múlt a dolog. Hál' istennek most 22 évesen már oda megyek, ahova akarok :D És nem is számolok be mindenről :) Csak nagy vonalakban. Pl nem alszok itthon, XY-hoz megyek. Helló
2012. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyi esélyt láttok arra hogy ha megbeszélem barátom apujával hogy beszéljen anyummal hogy engedjen el, akkor elmehetek velük?
2012. jún. 9. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár még nem ismerik egymást a szülők
2012. jún. 9. 19:14
 8/8 anonim válasza:
Egy próbát megér ! Veszíteni nem veszthetsz vele hisz a nem és az igen válasz már úgyis ott van a lehetőségek között ...
2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!