Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy fiú aki nem tud köztem és még két lány között választani és minannyiónknak azt írja h szereti?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresni máshol az igaz szerelmet, mert a srác nem tudja mi a szerelem.
2012. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
orgia
2012. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rúgd fejbe
2012. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem nem tud választani, hanem nem akar
2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Đeathdox válasza:
Szard le.... Ha igazán szeretne téged, akkor azon nem is vacakolna, hogy kit válasszon. :(
2012. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a srác nem szerelmes, maximum kedvel titeket.


Meg szerintem, régen rossz, ha gondolkodni kell azon, hogy melyikőtöket válassza. Ha ez nem jön gondolkodás nélkül, akkor az csupán szimpátia, barátság, haverság.


Gondolj bele.Nekem van egy olyan fura érzésem ezzel kapsolatban, mintha két portéka között kellene választania. És ráadásul ezt neked el is mondta. Szerintem ez degradáló, rád és a kapocslatotokra nézve.


Hogy mit csinálj? Nehéz jó tanácsot adni. Ha mondjuk Téged választ, akkor nem fog-e azon gondolkodni, hogy mit lett volna ha a másikat választja.


Én a helyedben eltűnnék mellőle és nem beszélnék vele. Ha hiányzol neki és te kellesz neki, akkor visszajön hozzád.


Vagy ha nem is tűnsz el mellőle, akkor mond meg neki, hogy döntsön, mert ez nem fait veled szemben.

2012. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2012. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csapj le rá te :)
2012. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike sokat segítettetek :)
2012. jún. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!