Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom(Ádám), aki le van teljesen le van bénulva már 9 éve. Múltkor bevallotta, hogy biszexuális. Ezzel együtt megkért, hogy verjem ki neki, és ujjazzam meg.

Heterónak vallom magam, de nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat.

Ádám 17/F

Én 18/F


2012. jún. 9. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz bebuzulni akkor ne csináld
2012. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keres neki egy meleg fiút aki megcsinálja neki
2012. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
annyira le van bénulva, h nem tudja egyedül kiverni a farkát, de a farka működik?? hahahahaha...
2012. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor lehet, hogy vége a barátságunknak.
2012. jún. 9. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez undorító.Hajsd el vagy bénisd le nyaktól felfelé is :D
2012. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18:33 ez nem attól függ
2012. jún. 9. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, de neked ez már nem fér bele. Barátok vagytok, nem alkalmi partnerek... Ne csinálj olyat, amit később megbánnál.
2012. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lekvárosbuktát, mert azt szeretem.
2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Túl a barátságon" :D

Hát, én tuti mondanék valami csúnyát a barátnőmnek, ha ilyennel jönne. Ha nem vagy meleg, akkor ne tedd. Az egy dolog, hogy a barátod, de ez már nem fél bele egy barátságba szerintem. 25N

2012. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!