Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mászhatnék ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mászhatnék ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

sziasztok. Az a problémám van hogy most töltöttem be a 16-ot és még soha nem volt barátom. Sajnos tökre azt látom, sőt találkoztam ilyennel,hogy valaki azért nem akart csak velem kezdeni mert nem volt még senkim, és tapasztalatlan vagyok. Ebben a korban mindenkinek volt már legalább 1 valakije. Vágyok erre a "tini szerelemre" és tök szomorúan látom, bármilyen fórumon ami csajos hogy írják h az ő pasijukkal mi meg hogy van, meg hogy milyen édesen szeretik egymást. A sulinkba tiszta hülye és éretlen fiúk járnak, vagy azok a "b*zik" akik csőgatyát hordanak , nagyképűek, trágárul beszélnek, persze van 1-2 helyes is de azoknak nem vagyok az esetük. Volt hogy tetszettek, szerelmes lettem de soha nem vettek észre, ők voltak az elérhetetlenek, és hiába mondják h járj olyannal aki nem olyan, de hiába nem tudok olyat szeretni akihez nem vonzódok pl v külsőhöz vagy belsőhöz mert mind2 fontos valamilyen szinten. Nem azt várom el h álompasi legyen mivel én is egy tök átlagos lány vagyok, hanem h elfogadható legyen(átlagos).

Nem járok el bulizni, szoktam el-el járkálni pl buszon de soha nem történik semmi én se látok olyat aki téll. szimpi lenne vagy ha látok annak van barátnője.

Legtöbbször a bnőimmel megyek ide-oda, de pl starndon is csupa éretlen fiúkat látok akik megnéznek v beszólnak valamit.. én meg nagyon ronda "béna" kisfiú nyegle félékkel nem szeretnék járni, olyannal csak akit téll szeretek. próbáltam neten ismerkedni de itt a fiúk mind csak az izmukat mutogatják, b*zisak, vagy az a tök gáz kép ahol úgy néznek ki mint egy paraszt, és nem találom azt a fiút aki hozzám illene.

Szerintetek mit csináljak?

Annyira roszs érzés ez.. mindig elhatározom h most nyáron lesz vkim..bnőim azt mondják, hogy ha nem fogadják el h nemvolt pasim kamuzzam h volt de ezt nem érzem helyesnek. És én is tetszettem valakiknek pl neten (de a kép teljesen más) meg élőben de abból az extra béna gyerekes kategóriából..:/


2012. jún. 9. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Előbb azt tisztázd le, hogy mit akarsz egy fiúval?

Utána azt tisztázd le, hogy miért nem tudod kiélvezni az életet?


Persze lehet azon sírni, hogy miért nem jön, miért nem jön... de telnek az éveid kis szívem! Amíg egy nelétező pasi után csorgatod a nyálad élhetnél. És pont ez az ami meglátszik egy nőn, ha él.

Mikor nem számítsz rá akkor jön a pasi is.


Életem első pasiját egy erdő közepén ismertem meg. A másikat meg egy vonaton. Soha nem kerestem pasit, és igaz voltak szünetek, meg hosszas várakozás, de aki kellett az utamba akadt.

2012. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
először is szokj le a grafomániádról!
2012. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még barátnőm :(

Bár én fiú vagyok és 15

Majd lesz :)

Vagy besegítünk egymásnak? :D

2012. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak valami sokan válaszolni erre a kérdésre, mert túl hosszú és az emberek nem szeretnek olvasni. Micsoda általánosítás! Sorry, én nem érzem át, ennek az úgyn. problémának a jelentőségét. Szerintem az a legfőbb bajod, hogy túlságosan meg akarsz felelni a környezetednek. Tökmindegy, hogy mások mit gondolnak a magánéletedről, lényeg az, hogy te érezd jól magad. Ne foglalkozz a többiek negatív véleményével.
2012. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én úgy voltam vele, hogy őszintén mindent elmondtam az első pasimnak...De ő ezt úgy fogadta hogy de jó hogy' ő vezethet bele ebbe az egészbe'.:) És a hazugság egy idő után úgy is kiderülne sztem. :/
2012. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne akarj már ennyire pasizni. Ha összevissza keresed, nem is fog jönni. Majd ha lesz, lesz.
2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mi az a grama micsoda amit az egyik válaszoló írt? am köszönöm a válaszokat.:) nem azért akarok pasit mert másnakis van nekem szükségem van valakire!!

és már mivan ha 20 leszek de akkor se volt? így lesz ez örökké? és nem ezen görcsölök képzeljétek élvezem az életet írtam h a barátaimmal megyek ide oda stb..-.- meg nem akarok hazudni senkinek

2012. jún. 9. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem sem volt, több normális lányt láttam eddig az animékbe mint a valóságban :D az azért durva xd

De a remény hal meg utoljára, van közöm a lányokhoz, nem vagyok reménytelen mint jópáran hála istennek.

F18

2012. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!