Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Vajon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Greg Raynolds kérdése:

Nem értem. Vajon tényleg nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában aki tettszik és ő tudja is ezt, már beszélgetem vele egyszer szóban mert ő is szokott engem nézni ls zavarba jön ha elmegy mellettem meg ilyenek. És nagyon jól elbeszélgettünk, közel álltunk egymáshoz és nem húzódott el és érdekelte higy mit mondok... De még ezelőtt az egyik osztálytársa azt mondta h Ő azt mondta h nem akar tőlem semmit. De ugye ezután pár hónappal beszélgettünk, majd facebookon visszautasított. De annyira úgy tűnt mintha tettszenék neki... Nagyon szeretem, nem akarok tovább lépni mert szeretem... Mit tegyek? :(

2012. jún. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hát nem ez van nehéz lesz.Velem is így volt 3-4 hónapja de itt vagyok nem?
2012. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lapozgasd a helyesírási szótárat...
2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es köszi :)

Maradjál már 2-eske érintősről nem olyan jó... -.-

2012. jún. 9. 19:12
 4/4 anonim válasza:
Ne higyj sose egy harmadik embernek szerelmi ügyekben! Lehet, h az illető féltékeny. Esetleg nem a csaj barátnője volt? Mert akk lehet, h a csaj facén azért utasított vissza, mert a bnőjének bejössz.
2012. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!