Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tarthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tarthat egy plátói szerelem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Maximum 2 évig, többig biztos nem. A nem viszonzott szerelem, úgy, hogy az illetőt nem is látod testközelből, akkor elmúlik.
2012. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Amíg el nem múlik.
2012. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 év, nőknél.
2012. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem határozható meg pontosan. Kinek rövidebb, kinek hosszabb ideig. Sok mindentől függ, hogy a plátói szerelem meddig tart. Hiába mondaná valaki, hogy fél évig; lehet hogy az illető előbb kiábrándul, de az is hogy sokat "görcsöl" a dolgon. Ezt tulajdonképpen az is eldönti kinek milyen a személyisége.
2012. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az egyik barátnőm már 5 éve bele van esve egy srácba, (aki ezt persze nem viszonozza) és most végre úgy látszik hogy kezdi elfelejteni.

De ez szerintem személyiség függő, az én esetemben pl. kevesebb ideig tartana pár évvel.

2012. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam 8 hónapja tart.
2012. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam pedig lassan 9 :/
2012. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En 3,5 ev utan elmondtam neki, es ezzel lezartam.
2012. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!