Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy csinos, fiatal (23 éves) lány kezdeményezne egy 30-40 közötti pasinál, ti mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

De őszintén...és ha lehet normális és szalonképes válaszokat várok:)

Ugye nem utasítanátok azért vissza, mert fiatal vagyok?



2012. jún. 13. 20:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

tudd meg előbb, mert nem szép belerontani egy házasságba!

ez a legocsmányabb dolog, amit a gyerekekkel szemben csak tehetsz! Gondold meg! Neked hogy esett volna, ha apukádra rászáll egy fiatal lány és anyukád meg éjjel nappal sírt volna emiatt. Nem szép az ilyen dolog.

2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
én nem szállok rá..ha ő kezdeményez, akkor gondolom valami nincs rendben, de hidd el, rászállni nem fogok, ha nem, akkor nem, de mondom, nem biztos hogy van neki, de mindenképp megtudakolom:), mert nem vagyok ribanc.
2012. jún. 14. 22:00
 33/35 anonim ***** válasza:

A pasi helyében? hogy a pénzem kell neked, és évekig hitegetnélek, hogy elveszlek, közben adnék neked egy-egy márkás táskát, ékszert aztán dobnálak és keresnék egy fiatalabb szeretőt, vagy visszamennék a feleségemhez.

Remélem ez azért még nem szalonképtelen válasz, csak segíteni akartam.

2012. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
31 ezt én sem támogatom, ellenben az a házasság, amibe ennyivel bele lehet rondítani, annyit is ér.
2012. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én nagyjából fél úton járok a két kor között, egy 23 éves lány közeledését viszonoznám, ha egyébként bejönne velem. 23 évesen az ember elég érett, hogy tudja hogy mit akar, és elég fiatal, hogy meglegyen benne az a lelkesedés és nyitottság amit én szeretek.


Gyerekvállalással is szeretnék még várni pár évet, így mindenképp olyan lányt keresek, aki szintén úgy van vele, hogy szeretne, de még nem most, gondolom egy huszas éveiben járó lány többnyire ilyen.

2022. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!