Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok ilyen alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok ilyen alakú lánnyal? (Kép)

Figyelt kérdés

Kicsit kisebb mellem van, de ugyanilyen az alakom. Járnátok ilyen lánnyal, ha egyébként szép az arca?

[link]


2012. jún. 13. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne járnék, ez a kedvencem, főleg ha széparcú!

(persze nem csak az alakjától függ)

2012. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A 16-os válaszolóval egyetértek, és köszi, hogy kiállsz a ducik mellett. Attól, hogy van rajtam 10 kg felesleg, szerintem még nő vagyok. Azok, akik normálisan nem tudnak egy kérdésre felelni, és degradáló megjegyzéseket tesznek, azoknak tudok gratulálni, bizonyára nagyon férfiasak. Nekem nem a negatív kritikával van problémám, hanem a "cucu", "dagadt" és egyéb jelzőkre.

A normális válaszolóknak pedig még egyszer köszönöm!

2012. jún. 13. 22:25
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
43 %-os egy kimondhatatlanul ostoba liba vagy. A túlsúly valóban nem egészséges. De ez még a veszélyes túlsúlytól oltári messze van. És igaz egy kérdezőről küldött képpel többre mennénk de nincs vele semmi probléma :)
2012. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ide gyakorikerdesekre milyen adoniszi férfiak járnak, de nagyon tuti pasik lehetnek, ha egy ilyen nőt ilyen jelzőkkel leszólnak. Ez egy igazi női alak, nem az a mell nélküli-bordája kilóg-feneke helyén csak csont típus, hanem egy szexi, vonzó, formás nő.


25/F

2012. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 lexie_heroin válasza:
néhány srác azt mondja, h jobb ha van valamit fogni a csajon. ;) ennél a csajnál vékonyabb vagyok jóval, de rajtam is van mit fogni és már elég sok barátom volt, akinek ez bejött. :'D
2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Figyelj most a szerelemben, az ilyen ügyekben a magasság,a kor,a tömeg, NEM játszik szerepet! (És jobb lenne ha magadról raknál ki képet)

Én csak azért nem mert van barátnőm :)

2013. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a "belső fontosabb" dumát amit az elején írt valaki azt felejtsük el. Erről egy síros kislány jut eszembe.


A kérdésedre válaszolva:

Igen, minden további nélkül ha jól érzem magam vele és érzek iránta valamit.

2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!