Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan szebbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan szebbek a lányok? Smink vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés

Én soha életemben nem sminkeltem magam, úgy érzem, természetes állapotomban is szép vagyok. Plusz őszintén szólva nem is nagyon szeretek ilyesmikre költeni (lehet, furán hangzik ez egy nő szájából, de így van :D).

21L


2012. jún. 14. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem a sminkes lányok jönnek be az nagyon szexy
2012. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nélküle :)
2012. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van, aki szép alapból, annak nem szabad sminkelnie magát. Ha elkezdi, nagyon ronda lesz nélküle. Láttam ilyen, nem keveset.

Más viszont egyébként csúnya. Minél kevesebb sminket kell használnia, annál jobb.

2012. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem, természetes állapotomban is szép vagyok"


Ezt jó volt olvasni.:)

Én szeretem a szépet,tehát ha egy smink jól sikerült és ízléses,akkor nincs kifogásom ellene.A natúr szépség pedig ellenállhatatlan.

2012. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Nélküle.


Engem pusztán már a koncepció is zavar, hogy mindenféle izét ken magára. Aki szép, az anélkül is szép, aki meg nem, az azzal sem lesz az. Legalábbis nekem nagyon nem tetszenek az olyan lányok, akiken látszik, hogy sokat sminkelnek.

2012. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha így is szép vagy, akkor ne sminkeld magad feleslegesen. Valakin segít a smink ők nyugodtan használják.
2012. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gergo_30F ***** válasza:
egy kis rúzs + szemceruza, szempillaspirál oké, de inkább csak alkalmanként. nekem ennél több (pláne mindig, mindenhova) sok, sokszor egyenesen visszataszító. az egyenesen nevetséges, mikor valaki ki se mozdul némi vakolat nélkül, mintha csodát tenne...hát nem, de azt látni, hogy valamit kompenzál, takargat, sokszor olyat, amit nem is kellene.
2012. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

inkább smink nélkül.

de a kevéske smink is néha jól áll.

jól teszed sztem h nem költesz ilyenre, természetesen a legjobb!

(F)

2012. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen levetkőztetve, fegyvertelenül, harci dísz nélkül.
2012. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
smink nélkül sokkal jobb :D :) 13/F
2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!