Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, válaszolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni egy nőt mi készteti arra hogy elkezdjen vonzódni a saját neméhez? Esetleg történeteket is meghallgatnék ki hogy jött rá, vagy ki volt az aki kiábrándult az ellenkező nemből és a saját nemében kezdte el keresni a boldogságot.

Mi az ami egy férfiből hiányzik? És mi az ami megvan egy nőben?


Köszi a válaszokat!


18/F


2012. jún. 14. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "négerek titeket mi késztet arra, hogy feketék legyetek?"

Nincs értelme.

2012. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Divat.
2012. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nem értek egyet. Rengeteg nő aki eljut oda hogy feladja a férfi nembe vetett hitét valami alapján eljut oda, lehetne erről beszélni, és van aki elnyomja ezt a dolgot magában. Most hülye példa lesz ha már feketeségnél tartunk megkérdezhetném Jackot ha élne miért lett fehér :)....
2012. jún. 14. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt nehéz elmagyarázni! Sokkal jobban tudnak érezni, szeretni... a fiúk hamar megbántanak. Volt már pár fiúm, hogy "még is legyen valakim".. tudom hülyeség. de akkor ez volt a legjobb ötletem.. megcsalt az egyik, másik nem foglalkozott velem..biztos vannak normálisak, de a lányok nagyon szépek! nem szőrösek xD amit utálok.. és nincs FASZUK!!!!
2012. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Az első kérdésedre csak annyit kérdeznék vissza, hogy Téged mi késztetett arra,

hogy elkezdj vonzódni az egyik nemhez? :)

Ugyan azokért a dolgokért vonzódnak a leszbikusok a nőkhöz, mint egy heteró férfi.


Szerintem van aki csak szimplán kíváncsi volt, és jobban "bejött neki".

És van aki már egész fiatal kora óta tudja, hogy nem vonzódik az ellenkező nemhez.


A 2. hozzászólóval nem értek egyet, hogy divat lenne a leszbikusság, igen egyre több fiatal

amikor bulizik akkor "össze keveredik" a saját nevmével, talán ezt nevezhetnénk divatnak, de ők

meg nem leszbikusok...


Szerintem nincs olyan, hogy hiányzik valami a férfiakból, egyszerűen ha valaki bele szeret egy emberbe,

akkor magába az emberbe szeret bele, az lehet nő vagy férfi. (Persze vannak akik csak férfiakba, és vannak akik csak nőkbe tudnak bele szeretni, és van olyan is, aki mind a két nembe). :) És én úgy gondolom, mint már írtam, hogy

ha valaki kipróbálja mind a kettőt, akkor el tudja dönteni, hogy kivel érzi jobban magát, kivel nagyobb a harmónia, stb...

De ez csak az én véleményem.


Mindenkibe azt próbálják bele nevelni, hogy az elfogadott az csak a nő-férfi párosítás,

ez nagyon nem jó dolog szerintem.


"Rengeteg nő eljut oda, hogy feladja a férfi nembe vetett hitét valami alapján"

annyit reagálnék erre, hogy ha valaki csak azért keresi egy másik nő mellett a helyét, mert egy férfi megbántotta,

rosszul bánt vele, vagy bármi (és ezért fel adja a hitét), akkor az a nő sem leszbikus, max biszexuális,

és ők még el tudnák képzelni férfiakkal is (szerintem). (vagy lehet rosszul értelmeztem a mondatod?!)


Vagy lehet az is, hogy először férfiakkal próbálkoztak, és rájöttek, hogy egyáltalán nem vonzódnak a férfi testhez.


"Mi az ami egy férfiből hiányzik? És mi az ami megvan egy nőben?"

Ilyen nincs, hogy valami valakiből hiányzik (nem szerint nézve). Ha valaki a saját neméhez vonzódik, akkor lehet egy

férfi tökéletes, mindegy... Ez olyan, hogy egy heterónak hiába mondod,

hogy a saját neméből valaki tökéletes, meg van benne minden, ő akkor is heteró marad.

Ebből azt akartam kihozni, hogy nem azért lesz valaki leszbikus, mert egy férfiből hiányzik valami. (Szerintem)


Igen, ezt nehéz elmagyarázni, de az sem igaz, hogy a nők sokkal jobban tudnak érezni :)

Lányok is ugyan úgy megcsalhatnak, átvághatnak, megbánthatnak, ez egyáltalán nem nemi kérdés.


Nálam úgy kezdődött az egész, hogy kíváncsi voltam (14 évesen). Kipróbáltam mindent, és sokkal jobban bejött egy másik lánnyal, mint fiúval.

Megpróbáltam egy kapcsolatot is, és sokkal jobban megértettük egymást, mint a többi kapcsolatomban. De sajnos nálam is előjött a családomban, hogy

csak a női-férfi párosítás az elfogadott. Azóta próbálom elnyomni magamban az érzést, de sokkal jobban vonzódom egy női testhez, mint egy férfiéhez.


21/L

2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megtisztelő válaszodat előző :) Pont ezért kérdeztem mert ugyebár kíváncsi vagyok, és nem értelmezted félre, jól válaszoltál igazad van benne, köszönöm :)
2012. jún. 14. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van. Ezt nem te választod. Az, aki csalódik a férfinemben és ezért nőkkel kezd, úgy hívják, hogy biszexuális.

Te -mint feltételezem hetero fiú- ugyanúgy nem választod meg, hogy lányokhoz vagy fiúkhoz vonzódsz. Egyszerűen tudod, érzed és kész. Ez ugyanígy működik a leszbikusoknál vagy a melegeknél. Aki választ, az biszex. És a biszexek többnyire férfiakhoz vonzódnak, de nőkkel is szexelnek.

Számomra ott dől el a dolog, hogy melyik nembe tudsz beleszeretni. Szexelni te is tudnál fiúkkal, ahogy bárki más, például egy leszbikus. De ha szerelmes csak lányokba tudsz lenni, akkor hetero.

2012. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy beleszeretünk valakibe... nem a nemtől függ, hanem magától a személytől. Szerintem mindenkinél, aki leszbikus lesz vagy biszexuális... kíváncsisággal kezdődik.

Nálam is. Valóban én is úgy jártam, hogy egy 3 éves kapcsolat (fiúval) lezárása után kezdtem érdeklődni a lányok iránt, amire még nem jöttem rá, hogy juthatott eszembe... Nem csalódtam a fiúban, mégis a lányoknál kötöttem ki. Oly annyira, hogy már nem tudok ránézni a férfiakra, úgy, hogy el tudnám képzelni vele kapcsolatban vagy az ágyban... Nekem spec elment a kedvem a pasasoktól, mert azt érzem, hogy használják a nőket, és úgy érzem, hogy át is látok rajtuk.

Nem hiányzik semmi a férfiből, sem a nőből... maximum egy személyiségből. Szerintem.

És még csak annyit, hogy nő között is nehéz "megfelelő" partnert találni. Mint tudjuk, a nők sokkal alattomosabbak a férfiaknál :)

2012. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
baromság a kérdés. a szerelem nemtől független. nézz körül drága az állatvilágban... ők aztán igazán nem játsszák meg magukat...
2012. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy a vonzalom alapvetően nem feltétlen a fizikális vonzalomban definiálható...ergo pont ugyanaz késztet bármilyen leszbikust egy másik nő iránti vonzalomra, mint egy heterot egy ellenkező nemű iránti vonzalomra...


A férfiakból való kiábrándulás pedig senkit nem tesz meleggé...hacsak nem voltak előtte is efféle gondolatai, vagy a "kiábrándulás" előtt nem volt már eleve boldogtalan.


...és ennek semmi köze ahhoz, hogy bármi is hiányozna a férfiakból.

2012. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!