Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt a faluban lakik (Én az egyik végén ő meg a másik végén). Eddig sose láttam a faluban sétálgatni, járkálni haverokkal stb. Így is csak hallásból tudom hol lakik, látásból nem, hogy melyik házban. Reggelente szokott a busszal jönni suliba (nem egy suliba járunk), meg hazafelé is legtöbbször azzal jön amivel én. Sokszor ülünk egymás mellett, sokat beszélünk az egész utat végigbeszéljük. Szép, helyes, sportos, nem jár diszkókba (csak félévente), nem iszik, cigizik. Kevés ilyen lány van. Csak egy a baj, hogy van csávója. Annyit tudok, hogy egyszer a csávója megcsalta de még is megbocsátott neki (számomra érthetetlen). Közösségi oldalon is fent van a csaj, de nem lóg rajta egész nap (egyszer sem láttam fent, meg az üzifalán is látom, hogy max fél-egy óráig van fent).


Kedves, jószívű, figyelmes, mindig mosolyog, egyszer sem láttam szomorúnak látni, számomra tökéletes nő. És akiket ismerek csak ő ilyen (legtöbb bulizik, iszik, kocsmákba van minden hétvégén stb.).


Mivel holnap van az utolsó nap így hiányozni fog a jó beszélgetés, hogy minden nap látom. Mit tegyek?


Mit mondtam csak hallásból tudom, hogy hol lakik, sose voltam náluk, sose látom a faluban. Mit tegyek?


2012. jún. 14. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
F/17
2012. jún. 14. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérd el a telefonszámát, meg reggel, délelött mond el az érzéseid
2012. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
max délután haza fele tudnám, de sokan vannak a buszon, meg mindenki ismer mindenkit.
2012. jún. 14. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor meg probald fb-n vagy barhol vagy barkitol megszerezni a szamat :P
2012. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!