Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés

Viszket , de nagyon. fáj is.

És ha egyenesen akarok ülni, azaz rendesen, fáj.

MIvel 15 éves vagyok csak szülővel mehetek orvoshoz.

Kérlek írj üzenetet, ha tucc nekem segíteni mert még lennének kérdéseim.

kérlek titeket


2012. jún. 14. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Fúj b+

rohadtul nem ez a kategória, hanem "nők egészsége"

a tucc szó meg nagyon ügyes, saját találmány?

2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba lesz. Sajnos így neten keresztül nem tudjuk ezt megoldani neked, muszáj lesz orvoshoz menned. Miért csak szülővel? Nem fogad az orvos, vagy a szüleid nem engednek egyedül?
2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj már 1-es: meg van ijedve, 15 éves, eltévesztette a kategóriát, azért nem kell bántani...
2012. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülő nélkül is elmehetsz. Hormontablettához kell az engedélyük +18 alatt. Fogorvoshoz is elmehetsz egyedül, nemde? Ha túrós a váladékod és enyhén zöldes a színe, akkor tuti gomba.
2012. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Engednek, csak nem tudom ilyenkor hova kell mennem, azt tudom hogy nőgyógyászhoz, csak félek hogy mi ez :/

Nagyon :S

Azt mondták hogy a hüvelygomba általában nem szokott fájni :/

3. tudsz nekem üzenetet írni kérlek?

2012. jún. 14. 22:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és szüz vagyok még !!!
2012. jún. 14. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb kórházakban vannak tinédzser ambulanciák, megvannak a megfelelő eszközeik. Nekem is volt gombám, kicsit durván jött ki és berepedezett, vérzett és kicsit fájt is. Ne halogasd. Amúgy szerintem anyukáddal ha megbeszéled a dolgot biztos kisegít.
2012. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik sztk-ba bemehetsz, ahol van nőgyógyászat!! Nekem volt olyan, hogy felsértettem és fájt. Ha gombás vagy, akkor kíméletlenül kell viszketnie.
2012. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!