Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyenlik egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlik egymást a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki meleg, és elmesélte, hogy bárkivel találkozott, és ha jött egy ismerős, akkor szégyelte még bemutatni is, vagy ha más is volt a találkozáson kívül, akkor nagy ívben kikerülték. Ez miért van így a melegeknél?
2012. jún. 19. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
azért mert ezt cak szégyelni lehet!!!
2012. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van igy a melegeknél mert ilyen társadalmat élünk hogy nem merik vállalni és szégyellik magukat hogy ők mások mindenki kiközösiti őket és piszkálja őket mert mások pedig sokszor sokkal normálisabbak mint némelyik ember
2012. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hagyján, én olyat olvastam hogy a csaj pasit keres a falunapra, mert a szülei előtt nem meri felvállalni a barátnőjét! :D
2012. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretné, hogy ismerd a meleg énjét, a meleg életét. Ezért inkább kerüli a meleg barátait, akikkel másként viselkedik, mint veled.
2012. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tul sok az eloitelet, persze hogy szegyelli, vagy nem akarja felvallalni masok elott, mivel mindenki azt mondja hogy ok masok. Senki se vallalja fol a massagat, ha titokban is tarthatja, es igy nem adodnak belole problemai
2012. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert meleg és nem akaja hogy megégj.....?????

Mi az hogy meleg???

2012. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem akartam ezzel megbántani senkit sem, csak szegény eléggé nyomorultan mondta el :S mert sztem nem kéne azért kikerülni a másikat, vagy egy köszönésbe belehalni
2012. jún. 19. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam még ilyet. Én mondjuk azt jobban szégyellném, hogy 6 szavas mondatban 3 szót hibásan írok. Gondolom nem volt idő nyelvtanra, mert kezdődött a pogrom.
2012. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a melegek teszik ezt, akik még nem merik felvállalni. Egyébként randiztam már lányosabb meleggel és őt kicsit szégyelltem, de nem a másságát, hanem azt, hogy feminim.


Csak azok szégyellik, akik nem jutottak el odáig, hogy magukba se szégyelljék. Most már nem érdekel, hogy ki mit gondol. A barátod még magában se fogadta el, ezért van ez!!!


A mostani páromat egyáltalán nem szégyellem. Sőt, akivel találkozunk simán bemutatom. Nyilván nem a páromként, de akinek tudnia kell azoknak a társamként mutatom be. Ő az a kategória, akit fel lehet vállalni. Mert, ha azt mondom, hogy a fiúkat szeretem, akkor megtudom mutatni, hogy tényleg. És nem egy nyunyóval kell dicsekednem.


Szerintem, ha egy heteró randizik egy olyannal, aki mellett kellemetlenül érzi magát akkor szintén szégyellni fogja.


22 meleg F.

2012. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a barátomat szégyellték, és nem ő mást, pedig nem nőies beütásű :S amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 23. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!