Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En meleg vagyok a haverom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En meleg vagyok a haverom nem es megszokja engedni, hogy megpuszilgassam a hasat, kerdem tole, hogy neked az rossz erzes ha megpuszilom a hasad?

Figyelt kérdés
Azt mondta ra, eloszor azt monta, hogy fura, utana meg, hogy nem megszokott. Szerinetetek akkor most mi van? jo lehet neki vagy nem???
2009. júl. 6. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

szerintem meg ne a hasát puszilgasd :)

egyébként is attól hogy te teszem azt leszopod, ő még nem lesz b*zi

2009. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja es megkerdeztem tole aztis mar, hogy te szereted, hogy udvarlok neked o meg azt valaszolta ra hogy : erdekes, szerintetek mint gondoljak? szereti ha puszilgatom a hasat vagy nem? es szereti ha udvarlok neki vagy nem?
2009. júl. 6. 11:52
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Minek puszilgatod a haverod hasát ha nem meleg?

És ha nem meleg akkor minek hagyja?

Szóval valószínű a haverod is meleg csak még nem merte magának sem bevallani.Kérdezz rá nála.Lehet megnyílik előtted.

2009. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha a haverod nem (lenne) meleg, akkor úgy viselkedne mint a legtöbb férfi: a falra mászna ha egy másik férfi a hasát puszilgatná vagy udvarolna neki. Én konkrétan odahánynék. Minthogy ő nem tett ilyet, bizonyos hogy vannak homoszexuális hajlamai. Ha azt mondta "érdekes" és "fura" az azt jelenti hogy élvezte, de önmagával még nem tudta letisztázni ezt a dolgot, ezért bizonytalan, és nem tud egyértelmű választ adni.
2009. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
attól még nem biztos hogy meleg, lehet hogy csak biszex.
2009. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
A haverod kőkeményen boozi, de még maga előtt sem ismerte be.
2009. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
búzA a haverod
2009. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Ja, szerintem is meleg, csak nem ismerte be önmagának, inkább abban a hitben él, hogy ő nem b.zi.Ha nem lenne bu.i, akkor azt csinálta volna, mint a rendes lyukszerető pasik, jól megrugdostak volna.
2009. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha engedi, akkor biztos tetszik neki, mert másképp nem engedné. Mellesleg, hány évesek vagytok?
2009. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
En 30 o 26
2009. júl. 6. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!