Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti a külföldi pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a külföldi pasikat előnyben részesítitek?

Figyelt kérdés
Erasmus program keretében egy csomó holland és német egyetemista jött hozzánk és a magyar csajok nagyon imádták őket. Egy csomó egy éjszakás kaland is született ezekből. Csajok ti jobban vonzódtok a külföldiekhez? Vagy mit gondoltok erről? 20/f kort és nemet is légyszi

2012. jún. 20. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez "csak" az újdonság varázsa!:)


Számomra pl. vonzó,ha valakinek nem anyanyelve az angol,és valami brutális akcentussal beszéli.:)

2012. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bocsi,a válaszom 2. része nem kapcsolódik a témához...
2012. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de hamarabb keverednél vele kalandba is szerinted?
2012. jún. 20. 15:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már Fejes Endre is megírta. Egyszer volt hol nem volt élt valahol egy Bp-i munkásgyerek aki Görög diplomatának adta ki magát. Döglöttek utána a nők...
2012. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok egy kalandozós típus,de én is vonzónak tartom őket,így a válaszom: igen.
2012. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokért is, jöhetnek még:)
2012. jún. 20. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vasárnap randizom egy külföldi sráccal. Nem tudom milyen lesz mert nem beszélünk közös nyelvet, talán majd mutogatunk. Ha gáz eljövök és ugysem látom soha többet.
2012. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen, én főleg az északi típusú pasikat kedvelem. Ausztriában tanulok, barátom is onnan származik. Lehet beteges, de nagyon izgatónak találom a német nyelvet. :D
2012. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Nekem fontos, hogy akivel összejövök, ugyanaz legyen az anyanyelvünk.

23/N

2012. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

A magyaok előitéletesek, bizalmatlanok, gyanakvók, sunyik, önzők.


Egy külföldi más kutúrából jön, más neveltetés, más mentalitás. Kedves, figyelmes, törődős, optimista, nyitott, bátor. Ez a vonzó.


Ha van ilyen magyarban akkor az is vonzó;)

2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!