Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják azt a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják azt a csúnya pasik, hogy a jóképű pasik nem olyan férfiasak? Hogy a csúnyák jobbak az ágyban, jobb a fellépésük, határozottabbak, ők az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy a jóképű az mind mamlasz, férfiatlan, nem humoros, nem érzékeny, nem értelmes. Közben én az ellenkezőjét tapasztalom a környezetemben.

A csúnyák ezzel a tévhittel nyugtatják magukat, hogy ők is jók, jobbak valamiben, mint a jóképűek?

A lányoknál is megfigyeltem ezt: a csúnya, kövér lányok azt állítják, hogy a vékonyak, csinosak frigidek, nem jók az ágyban, buták, nem aranyosak...

Miért kell ez az önbecsapás az előnytelen külsejű embereknek? Miért jobb nekik ettől?


2012. jún. 21. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
irigyek:)
2012. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
92%

hát ez elég nagy f@szság! habár én ezt még nem nagyon hallottam így senkitől.


de igen ők a szenvedő alanyok, és háát beleuntak a szenvedéseikbe és elkezdtek támadni, holott ez egy féltékenység irigység ahogy az 1-es is mondja!

2012. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Irigyek, ugyanígy, mint a csúnya nő a szép nőre, a Suzukis a BMW-sre stb.
2012. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt írtad kábé ,hogy a csúnya pasik szépek. :D :D Ne legyél már idióta.
2012. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
nesze, csúnya vagyok és csak 165cm magas, vékony és akinek nem tetszik az elmehet oda! ;)
2012. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

A sárga irigység.... :D

Plusz amatőrök...:D

2012. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért, amiért a kövér lányokról elhíresült, hogy odaadóbbak, jobbak az ágyban, és vidámabbak. Kisebbségi komplexus.
2012. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
béjemvés vagyok és ronda :-) Irigykedik valaki ?XD
2012. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

15:17


Igen, a Suzukis, amíg meg nem látja a pofádat.

2012. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
a joképünek nem kellett megküzdenie a nők elismeréséért, ezért legtöbbször csak közeli élöhelyén hatékony. A csunya viszont ugy tornázta fel magát a nökhöz, hogy vért hugyzva dolgozott az eredményért, ezért valodi eröt képvisel.
2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!