Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj, aki igyekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, aki igyekszik szinte minden férfival szemkontaktusba keveredni, szemezni vele, akár akkor is, ha be sem jön neki igazán az illető? Vagy semennyire sem.

Figyelt kérdés
Esetleg egó növelésből, mert bár a srác nem az esete, de valami miatt mégis növelné a saját egóját.
2009. júl. 6. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ez már csak bambulásból is előfordul. az urulógusok közül 10mől9 ezt mondja
2009. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én minden embernek a szemébe nézek. És utálom, ahogy ezt a férfiak nagy része félreérti.
2009. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2009. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Többször is egymás után, nem elbambulva. A csaj még állítja, hogy ő minden pasival szemezik szinte. Érdekes.

Igaz lehet?

2009. júl. 6. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az hülye. mért szemezik minden pasival? azzalis aki nemis jön be neki? elég gyökér szerencsétlen :D
2009. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is, hogy de hülye akkor xd. Kis fiatal p*csa, de ki van forrva:P. Talán azért szemezett velem, hogy növelje az egóját. Nem tom.
2009. júl. 6. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, van olyan csaj, aki így kacérkodik a pasikkal. Ez más, mint aki simán szemedbe néz. Szerintem ilyet a kacérkodók akkor is csinálnak, ha a pasi nem jön be nekik, húzzák az agyát.
2009. júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aztán meg csodálkozik,ha valaki többet akar tőle,rámászik esetleg?Az ilyennek nincs ki a négy kereke.Majd egyszer olyanra akad,aki nem tetszik neki,az meg nem száll le róla.
2009. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen csajok. Bevallom néha poénból én is szoktam ilyet a bnőimmel.:$:D Hogyha nagyon unatkozunk pl. buszon, akkor olyan sráccal kezdünk szemezni, aki nem is az esetünk... de sztem inkább a srác egóját növeli, akivel szemezünk.:D Szóval néha mi is szoktunk ilyet, de csak poénból.(Fiatalok vagyunk még.:D) Azért aki nagyon nem jön be, arra rá sem nézek, úgyhogy azokkal nem szemezek, vagy ilyesmi, de aki egy csöppet is bejön, vagy van rajta valami jó, akkor abba poénból belemennék.:)

16/L

2009. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
N ANNAK NÉZEK SOKÁIG A SZEMÉBE AKI NEKEM BEJÜN, DE HA ELBAMBULOK ÉS ÚGY NÉZEK VKINEK A SZEMÉBE AKKOR AZONNAL ELFORDULOK UTÁNA.
2009. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!