Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek 4 olyan lányt akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek 4 olyan lányt akik férfi boxeralsóban alszanak és abban vannak otthon. Egy három napos kiránduláson is abban aludtak . Gyűjtik a mintásakat, meg a szép színűeket, kölcsönkérik meg ilyenek. Nem ribancok teljesen normális lányok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen.normális.:)
2012. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is boxerben alszom. Van, amit vettem, de van, amit barátomtól kaptam, egyszerűen kényelmes, a rövidnadrágos pizsit is szeretem, de ez valahogy jobb.

21/L

2012. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is néha az én boxeremben alszik, azt mondja, hogy kényelmesebb meg lazább, bár arról nem tudok, hogy neki lenne sajátja.
2012. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal kényelmesebb! Ismerek olyant is aki abban megy biciklizni.
2016. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!