Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy valaki annyira hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy valaki annyira hülye, hogy azután is szeret, miután összetörted a szívét, biztos lehetsz benne hogy ő az igazi. Egyetértetek ezzel az idézettel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Marhaság.
2012. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy minden esetben ez a személy lehet-e az igazi, de az biztos, hogy ilyen van!

Például én épp ezt kérdeztem tegnap, hogy mégis hogy lehet az, hogy ha valaki már sokszor átvert és összetörte a szívét, akkor miért szeretem őt még mindig? És teljesen ki vagyok akadva magamon, hogy pont én, akit nehéz átverni és aki nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel, már jó párszor csődöt mondott az eszem, mert még mindig szeretem az illetőt...de persze azon vagyok, hogy valahogy el tudjam őt felejteni.

2012. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is abban reménykedek hogy én vagyok neki az igazi, de abban igen, hogy majd egyszer, ha 10 évvel később is de rájöjjön hogy pont ezért velem járt volna a legjobban..
2012. jún. 23. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha így van, akkor rá fog jönni és akkor már verheti a fejét a fajba...:)

Egyik barátommal is most ezt a kört futjuk, amíg ott voltam, nem kellettem, csak ha kedve volt hozzám. Most hogy nem vagyok elérhető, bánja...

2012. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!