Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (aki lány) szülei és az én szüleim elutaztak pihenni a hétvégére. Így átjött hozzánk, hogy ne aludjon otthon egyedül. Hárman, mert a bátyám is otthon volt, töltöttük az estét, rendeltünk pizzát, majd kiültünk a teraszon a jacuzziba. És ez a legutolsó emléke mindhármónknak...


Másnap délben, mindhárman meztelenül ébredtünk a vendégszobában, a bátyám kezei az ágytámlához bilincselve, nyakörvben, az én kezem is az ágyhoz bilincselve, a lábaim is össze voltak bilincselve, és rajtunk feküdt a lány...


A kulcsokat először nem találtuk, majd végül az ágy alatt lett meg.


Történhetett bármi is hármunk között, vagy csak a lány kikötözött bennünket? Nem találtunk sem óvszert, sem egyéb szexre utaló jelet...


2012. jún. 23. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem semmi,vmelyikőtők elkábította a többit.
2012. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy teljesen józanok voltunk.
2012. jún. 23. 17:54
 3/14 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bocsi.. ez rohadt nagy volt xDDDD


Szerintem menjen el a csaj nőgyógyászhoz (terhesség gyanújával) :D de valamelyik filmben volt ez a jelenet.. nézzétek meg hogy mi nem oké még.. a pizzától felejtettetek el mindent? akkor van 1 rossz hírem.. az a pizza tele lehetett tudatmódosító szerekkel, jelentsd fel a pizzériát :D

2012. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát valamit beszedtetek vagy felszivtatok az biztos.. Ilyenek nem történnek csak ugy minden szer nélkül nem lesz emlékezet kiesése mindenkinek :D
2012. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az nem valószínű, a bátyámnak van barátnője, a lányból nem nézem ki, hiszen 18 évesek vagyunk...


És honnan lett annyi bilincs, mert ő csak egy táskát hozott, amibe a ruhái voltak. És az ugyanott volt, ahová este letette, a nappaliban.

2012. jún. 23. 17:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Mármint az elkábítást nem nézem ki belőlük :)
2012. jún. 23. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor a csajszi lehetett féltékenységből.. nehogy megcsalja a bátyád.. ennyi
2012. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez úgy néz ki sosem derül ki...
2012. jún. 23. 18:00
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah és a bátyám barátnője ott sem volt!
2012. jún. 23. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajszi rejtegetve vitt 1 kicsit a zsebében (kis üvegbe szokták vinni) belecsepegteti a kajába piába emlékezet kiesést okozhat.. gondolom önvédelemből vagy szórakozásból tehette..
2012. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!