Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22F-15L felállas nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22F-15L felállas nagyon necces? Mi a véleményetek erről lányként, fiúként, szülőként?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak a rokona a lány. Igazából pár szót beszéltem vele kb másfél hónapja de nagyon aranyos lány, volt benne vmi vonzó. A hangja, a mosolya... ilyen nincs minden lánynak.

Jóval idősebb nálam, ő most kezdi a középsulit én meg már dolgozok.

Mostanában eszembe jutott a lány de nem tudom h emlékszik e rám még, na meg lehet h nem is beszélne velem mert korban nem vagyok hozzá illő.


2012. jún. 24. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen igen, sok. Ha az apja lennék tuti nem engedném. Várj rá még vagy 4 évet...
2012. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én bele mennék, mindig is az idősebb pasik jöttek be.

Ha szeretik egymást miért ne? Mások véleménye nem szokott érdekelni. 16/L

2012. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most akkor ki hány éves? A kérdésben a fiú idősebb, a szövegben meg a lány :D


Amúgy, ezt ti tudjátok. Ha a srác fiatalosabb, hasonló az érdeklődési körük, vagy a lány érettebb a koránál, akkor hajrá.


7 év nem sok, de annyit azért bele kell kalkulálni, hogy esetleg az idősebbik családot szeretne, a fiatalabb meg érettségizni :)

2012. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dögi ***** válasza:
Nagy a korkülönbség, mivel ő még gyerek, te pedig felnőt férfi vagy. Énis lassan 23 vagyok, a barátnőm 20, de ennél lennem már nem mennék hogy fiatalabb nőt válasszak.
2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember% Ő még kislány... Most mondhatnám hogy miért is nem jó és milyen kellemetlen helyzeteket szülhetne egy ilyen "kapcsolat" de inkább mondom úgy hogy téged érintsen: Szerinted mennyi az esélye hogy egy teljesen tapasztalatlan gyerek aki még most kezdi majd kitapasztalni a férfi-nő viszony minden nemű lényegét boldoggá tegyen téged? Szerinted milyen jövője lehet így a kapcsolatnak, garantált a családi botrány, mert biztos hogy az apja nem fogja mosolyogva végignézni ahogy egy felnőtt férfi megh/zza a még gyerek kislányát.

A kislány meg kamaszkorban simán nekimenne a szüleinek minden bizonnyal érted... biztos akarod ezt? Arról nem beszélve, hogy egy 15 évestől nem várhatod hogy kitartson melled hosszútávon, még nem élt meg semmit nagy eséllyel dobbanta egy kettő három évvel később. Vagy ha tovább maradva veled akkor huszonévesen jönne rá hogy elment az egész fiatalsága, hogy kihagyott valamit és jönnének a f!sza kis megcsalások.. akárhogy nézzük nem jó az egész ahogy van hidd el nekem.

2012. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elírtam: jóval idősebb vagyok nála*
2012. jún. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!