Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csaj lennék, akkor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaj lennék, akkor én "k*rvának" számítanék?

Figyelt kérdés

Annyira összhangba vagyok a lányokkal, bár fiúnak is helyes vagyok, de néha az az érzésem, hogy sokkal inkább lennék csaj. Sokszor beleképzelem magam egy lány helyébe és arra a következtetésre jutok, hogy én nagyon kihasználnám a srácokat, meghívatnám magam mindenhová, kiszórakoznám magam, aztán lekoptatnám őket valami mondvacsinált ürüggyel pl, hogy megsértettek valamivel és simán el is tudnám játszani csajként, ők meg mivel szép lány vagyok óvatosan bánnának velem és hagynának annak ellenére, hogy előtte egy csomó helyre elvittek. Nagyon durva de én ebben profi lennék, csak hát nem vagyok csaj.. :D


18/F



2012. jún. 24. 11:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nem vagy csaj, csak egy pihent agyú idióta...
2012. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
K*urva
2012. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
:DDD
2012. jún. 24. 11:49
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Rib@nc
2012. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

11:48


Na azért az idióta kicsit túlzás.. ahhoz túl jó tervező és ötletgyáros vagyok :DD

2012. jún. 24. 11:52
 6/32 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy lehet így gondolkodni? Mi lenne a jó abban, hogy másokat kihasználnál? Aztán neked lenne a legnagyobb szád, ha egy srác jól szétszedne lelkileg...

Hihetetlen, komolyan, remélem kinősz ebből és 2férfiként" se leszel egy ilyen ....... .

22/L

2012. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem csak idióta, még öntelt is vagy! XD
2012. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Van egy rossz hírem...látens meleg vagy
2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

11:55


Hát figyelj, gyakorlatilag nem is ismersz engem, én mindig is tisztelettudó és érzékeny srác voltam, de ezt nem nevezném valami természetes állatpotnak.. valójában mindenki ugyan azt csinálja amit ebben a kérdésben felvázoltam, ezt csinálod a szüleiddel, az országoddal (abban az esetben ha mész külföldre), a bankoddal stb.. tulajdonképpen ugyan ezt csinálod amikor kilépsz egy 20 éves házasságból (csak ott százmilliószor több dolgot kaptál, mint ezekben a gyorstalpalókban). Mert miért is lenne ez rossz? Ha van egy csaj akinek nincs megfelelő anyagi háttere és talál magának olyan srácokat akik megvesznek neki ezt-azt, az miért a csaj hibája? :)

2012. jún. 24. 12:02
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Na várjunk csak!..... Zsombor?
2012. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!