Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság. Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Nektek van ilyen? Hisztek benne? Lehetetlen? 17/L

Figyelt kérdés
Igazából én szeretnék egy igazi fiú barátot, akivel nincs köztünk semmi, akivel akár egymás mellett is aludhatnánk nem történne semmi, akivel el tudom tölteni a szabadidőmet, aki mindig ott lenne mint fiú vélemény mint támasz...és ez kölcsönös lenne. De nem tudom, szerintetek az ilyesmi lehetséges vagy ez túl sok ahhoz hogy működjön? Nektek volt/van ilyesmiben részetek?
2012. jún. 24. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen az életemben, de nem tudom, hogy mennyire igaz barátság. Eléggé eltávolodtunk egymástól pár hónapja, de nincs olyan hét, hogy ne beszélnénk pár szót, bármi is jön közbe. És nincs közöttünk testi vonzalom.
2012. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha nagyon csúnya vagy, akkor ez lehetséges.
2012. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod a szexxel?


Amúgymeg nem értelek királylány...

Lenne egy ilyen "fiúbarátod",közbe meg másokkal kefélnél?

2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Sajnos valamelyikük mindig többet fog érezni pusztán barátságnál! Tapasztaltam!

2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nem szokott sokáig tartani, mert az egyik fél mindig beleszeret a másikba. Itt vagyok például én van egy fiú barátom, kb. 4 hónapig nem éreztem iránta semmit, csak barátságot, de mostanra belé szerettem.
2012. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
RΘLEXΘ : Ez nem feltétlen igaz. Az én barátosnémnek is rengeteg "kérője" akadt. És a csúnya az távol áll tőle. Valahogy mégsem volt, van, és lesz testi kapcsolat közöttünk az ölelésen, puszin kívül.
2012. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt 1-2 lány barátom,és volt egy akibe belezúgtam annak ellenére hogy baráti viszonyt szerettem volna,szóval könnyű átlendülni ezen a vonalon de nem lehetetlen hogy találj ilyen fiút,bár arra nem értem miért volna szükség hogy vele aludj... Azt megértem ha például barátnőiddel sátraznál vagy vendégeskednétek a másikotoknál,de szerintem a fiúknak nagyon vissza kéne fogniuk magukat ilyen esetekben!Egyébként szabadidőre találhatsz meg beszélgetésre is az érzelmesebb fajtából!
2012. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

3.: semmi bajom a szexel de szerintem ez nem olyasmi amit meg tudnék tenni valakivel akibe nem vagyok szerelmes.

6.: nem az hogy feltétlen szükségem lenne az eggyüttalvásra, de pont ez az hogy ha mégis úgy alakulna akkor ne az legyen az első hogy nem bírjuk ki és lefekszünk.

2012. jún. 24. 12:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy lány haverom/barátom.

Nem mondom hogy nagyon jó barátok lennénk de azért beszélünk pár naponta meg néha találkozunk. Elmondtam neki olyan dolgokat amikről másnak nem beszéltem és bátran kérem ki a tanácsát ha vmiben bizonytalan vagyok.


Nem szerettem bele, nem akarok vele járni és ha mellettem feküdne akkor se nyúlnék hozzá egy ujjal se. Nem azért mert csúnya lenne, mert egyébként szép lány.

Nekem már tetszik egy lány és ezt ő is tudja rólam. Én meg azt tudom hogy a volt barátja az egyik legrégebbi haverom és még szereti mindig. Drukkolok nekik h összejöjjenek újra.


Az ilyen barátságok végesek. Ez se tart majd örökké. Mégpedig azért nem mert ha összejön valakivel (aki nem a haverom) akkor az a fiú nem fogja jó szemmel nézni hogy a barátnője fiúkkal haverkodik és valószínűleg a nagy szerelemben megfeledkezik majd azokról akiket a barátja nem csíp.

2012. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 nagyon jó lánybarátom volt. Az egyik összejött a legjobb barátommal és valamin baromira összevesztünk, ez volt kb 2 éve, azóta azt sem szeretem ha egy lapon említenek vele. A másik meg... Az egy nagyon jó kis csaj volt. Éjszakákat átbeszélgettünk, együtt aludtunk, reggeliztünk még fingani és böfögni is minden szégyen érzett nélkül mertem előtte. Aztán egy filmezés alkalmából előkerült egy üveg bor, én rányomultam, ő meg hagyta. Utána én azt hittem, hogy együtt vagyunk, vagy legalább is leszünk, de ő ezt csak egy "hibának" fogta fel és szerette volna ha minden a régi lesz. Ez is már kb 1,5-2 éve volt, vele sem tartom már nagyon a kapcsolatot.


22/F

2012. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!