Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a fiú-lány barátság azért nem tart sokáig mert az egyik úgyis többet érez majd barátságnál?

Figyelt kérdés

Abban egyet értek hogy nem tart örökké. Szerintem azért nem, mert ha egyikük összejön valakivel akkor az ő párja nem nézi majd jó szemmel hogy ellentétes neművel barátkozik.

Ebből az következik hogy nagy eséllyel a barátság szakad meg mintsem a párkapcsolat. Az ember azért mégse a barátjával fog élni...


2012. jún. 24. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik fiú-lány barátság.Nekem eddig az összes tisztességes barátom,aki nem szúrt hátba,az fiú volt.
2012. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl. mert általában a lányokkal nem lehet úgy hülyülni, mint a fiúkkal, még ha van humorérzékük is, messze nem olyanok mint egy fiú haver.24F
2012. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van egy lány barátom, lassan 10 éve, és nekem nem fordult meg a fejemben soha, hogy bármi lehetne, pedig nem csúnya lány. Neki meg még ennyire se, mint nekem, mivel leszbikus.

Így fogadom el, együtt nőttünk fel, és a mai napig is szinte jobb "haver", mint a legtöbb fiú.


26/F

2012. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az elhülyülésből viszont lehet huncutkodás, véletlen érintés vagy bármi, ami félreérthető.... Szerintem kell a tisztes távolság, akkor biztos nem lesz semmi. Mondjuk én úgy vagyok, hogy volt már olyan haverom, aki alapból számomra mint férfi szóba sem jöhetett volna,sőt annyira taszított a külseje, hogy a haverságot sem bírtam volna vele. Viszont én neki meg nagyon bejöttem. Mikor rájött, hogy nem lehet semmi, akkor megmutatta egy olyan oldalát, amitől már nem csak fizikailag undorodtam tőle, így inkább megszakítottam a kapcsolatot. Van 1-2 férfi haverom,de nem barátok és csak ritkán találkozom velük, így úgymond kizárható, hogy bármelyikünk is többet érezzen szerintem.... Aki viszont eleve külsőre tetszik, azzal általában mindig lett kapcsolatom. Bár ebbe a "hibába" többet inkább nem esek bele,mert volt nagy szerelem is már így, de mikor vége lett a barátságot sem tudtam megtartani vele, egyszerűen értelmetlennek látom tartani a kapcsolatot szakítás után....
2012. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért se lehet igazi barátság egy lány meg egy fiú között, mert ha nekem van csajom akkor, ö nem nézi jó szemnek, ha egy más lányal megyek ebédelni, bulizni, mozizni. Ez fordítva van a lányal, nekem se tetszene ha a csajom más fiúval találkozna. Lehetek barát, de azáltal hogy egy barátnöt szerzek, egyértelmüen, nem tudok rendesen ismerkedni a lány-barátaimmal.


Ha meg sokat ismerkedsz egy lányal, nagy esély van arra hogy elöbb utobb más is történik. Ès az rendben is van, de mikor szakíttok egymással, akkor azért se tartjátok egymással a barátságot..

2012. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Mert így van, ha nem együtt nőnek fel vagyis szinte testvéri a viszony akkor abból nem lesz igazi barátság sosem, valamelyik úgyis képtelen annyival beérni.
2012. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyikük b*zi, a másikuk, leszbi, akkor létezik! :-)
2012. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Biólogia..
2012. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akaraom mondani: BIOLÓGIA :D
2012. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!