Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlthónapban 19. -én jött meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthónapban 19. -én jött meg a menzeszem és azóta elvesztettem a szüzességem és volt hogy gumi nélkül 2x berakta alig 1másodpercre nem élvezett belém de mégis félek bővebben lent!?

Figyelt kérdés
mert késik a menzeszem mondjuk azóta volt hüvelyi fertőzésem (nem tőle) stresszelek is mind a suli miatt stresszeltem most meg emiatt a melleim megdagadtak és érzékenyek hasam néha fáj de nem jön meg hisztis vagyok nagyon. Vélemények?
2012. jún. 26. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte kizártnak tartom, hogy terhes vagy, de legközelebb még egy másodpercre se dugja be gumi nélkül (vagy szedj tablettát), és akkor nem kell utána ennyit parázni...

Szerintem a stressz és a fertőzés miatt késik, de pl. a szüzességem elvesztése után nekem is késett 3 napot, pedig nekem semmi ilyen tényező nem volt, hogy stressz, betegség, stb.

2012. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor vegyél egy tesztet!

Ha eltelt már minimum 2 hét az utolsó ilyen felelőtlen akció után, akkor már ki kell mutatnia, ha gond van.

2012. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de azért vegyél tesztet. A stressz miatt is késhet, de nekem is késett 2 hetet(!), miután elvesztettem a szüzességemet.
2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!