Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Belőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Belőletek milyen reakciót váltana ki, ha egy fiatal nő gátlástalanul kihasználna titeket szexuálisan?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (30 éves) akivel mostanában nagyon sokat beszélgetek és eljárunk ide-oda.Még semmi nem történt köztünk,még csók sem!Csak egy-egy puszi találkozáskor illetve,búcsúzáskor.Tudom,hogy komolykapcsolatra vágyik.Viszont itt jön a bibi a képbe.Én még nem.Egyáltalán nem vágyom még rá.Volt egy komoly kapcsolatom,2évig.3 éve vége lett,és azóta még nem volt senkim.Alkalmi sem!A fent említett férfi viszont nagyon vonzó,és megkívántam.

Szerintetek,hogy mondjam el neki,hogy én tőle csak szexet szeretnék?Már arra is gondoltam,hogy felhívom hozzám és egyszerűen kezdeményezem a szexet,utána pedig közölném vele,hogy ezt mindennap csinálhatnánk,de egyenlőre ne kötődjünk egymáshoz.

26/L


2012. jún. 28. 16:11
1 2
 1/17 balee212 válasza:
75%
én örülnék neki :D JÓSOK SZEX !! :) 22/F
2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
"Józsi, egy ribanc vagyok!"
2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 okoska31 ***** válasza:
94%

Szerintem ha elmondod neki, hogy csak farok kell neked, akkor egyrészt belemegy, másrészt ha tényleg komolyan számol veled, akkor annál jobban fog küzdeni.


Pasi fejjel én örülnék neki:)


Csak nektek spinéknek gáz ugyanez fordítva:):):)

2012. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a pasi ennek is örül:D
2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen!

A második válaszolónak csak azt üzenem,hogy olvassa el jobban és rájön,hogy nem vagyok ribanc,mert eddig csak egy férfivel voltam!

Viszont most nem szeretnék komoly kapcsolatot,mert nem lenne rá elég időm...

2012. jún. 28. 16:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a korrekt, ha még azelőtt közölnéd vele a szándékodat, hogy lefekszel vele.

Legalábbis, ha kedveled és van egy kis gerinced, akkor meghagyod, hogy ő hagyja magát kihasználni és ne te dönts helyette.


28/n

2012. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ez egy jó ötlet, én személy szerint értékelném. de a minden nap nem lenne sok? dolgozni is kell hétköznap nem?
2012. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátnőm, a legelején szólt, hogy nem illünk össze, csak szex. Jó hónapig tartott, imádtam, hiányzott, de nem volt az a szerelmi bánat érzés. Még ma is mosolyogva gondolok Rá!
2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A mindennapot jelképesen értettem.:) Ő is sokat dolgozik,és én is.Amolyan "szabadidőnk kellemes eltöltésére" gondoltam.

Előre közölni vele,szemtől-szembe nem merném,mert tartok a reakciójától...

2012. jún. 28. 16:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem máshogy közöld Vele. Mondd el, hogy milyen jó vele kettesben, és színesebbé tehetnétek, ha e mellett még szexelnétek is alkalmanként. (Nem értem miért nem találkozhatnátok továbbra is úgy mint eddig, a szex miatt miért kellene leépíteni az emberi kapcsolatot.)
2012. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!