Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata képes odaadóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata képes odaadóan, igazán szeretni? (szerelemből)

Figyelt kérdés

Már évek óta a lelkitársamnak tartom a srácot. Viszont elég el vont személyiség. Nem járunk, de olyan jóba vagyunk, hogy leszoktam járni a családjához. Az anyja az egyik legjobb barátnőm a nővérével egyetembe. Egy zökkenő van: papír is van róla, hogy pszichopata és ezt sajnos megtapasztaltam. Nem volt a legjózanabb állapotában és mondta, hogy küzdjünk meg. Poénnak indult, de amikor véletlen belekaptam a hajába (hosszú göndör haja van) eldurvult és komolyan fojtogatott, alig bírtam magamról leszedni. Utána úgy tett mintha semmi sem történt volna.

Szokott célozgatni, hogy tetszem neki és olykor nagyon romantikus és kedves tud lenni. Én félek megtenni az első lépést, és ahogy látom ő is, mert érzem, hogy többet érez barátságnál. Viszont nem tudom, hogy érdemes e komolyabban "összebarátkozni" az incidens után. Azóta nem történt ilyen, néha bunkózik csak úgy a semmiből, aztán másnap hihetetlenül kedves. Nem tudok rajta kiigazodni... :( Azt hiszem szerelmes vagyok belé.



2012. jún. 29. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%

Igen,képes!

A szerelem mindent legyőz. Még az ilyen betegségeket is. Mármint ha tényleg szeret,akkor soha nem fog bántani,és odaadással fog szeretni az tuti.

2012. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, lassan kezdek igazat adni a gyikot látogató siránkozó lúzer srácoknak, hogy a lányoknak valami súlyosan el van b.szva a fejükben, hogyha egyáltalán fontolóra veszik, hogy járjanak egy papíron is pszichopata sráccal, aki majdnem megölte őt "poénból"...

Kiscicám az ilyet nagyon messziről kerülni szokták, nem járni vele... De ha jársz vele, és esetleg szerelemből megöl majd, akkor ne lepődj meg.

2012. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Amikor ez történt be volt tépve, de már leszokott róla szerencsére. Azóta már csak annyi, hogy bunkózik minden ok nélkül. Másnap pedig már a csillagokat is lehozná nekem.
2012. jún. 29. 20:38
 4/22 Csegi89 ***** válasza:
75%
Tud igazán szeretni, miért ne tudna?! Azt viszont vedd figyelembe, hogy nem százas a gyerek és ez a szerelem túlzott szerelembe mehet át a részéről. Gondolok itt olyanra, ha esetleg valaki nem úgy szól hozzád ahogy azt ő elgondolta, akár ok nélkül is nekimehet az illetőnek,,ha valaki bepróbálkozik nálad ő azt fenyegetőnek érezheti és rendezi a maga módján,,esetleg ha elkapja egy féltékenységi roham, akkor aztán be nem adod neki, hogy nincs rá oka... Hát szerintem necces.
2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tűnik figyelmen kívül hagytad, hogy ő sem gondolta komolyan a bunyót, csak hülyéskedtünk, akkor ugrott nekem komolyabban, amikor véletlen belekaptam a hajába és a kezembe maradt.
2012. jún. 29. 20:40
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
A pszichopaták legrövidebb jellemzése: "nem szeret, nem szorong, nem tanul". Ebből te mire következtetsz?
2012. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Huuh, hát erre már volt példa: Az ex-barátom vissza akarta magát könyörögni, pedig többször is elmondtam neki, hogy hagyjon békén. A pszichopata srác ezt megtudta, és kifordult magából. Először csak mondta a magáét, hogy mekkora retardált kö**ög az exem, amiért nem hagy engem békén. Utána már arról beszélt, hogy megy és megverni. Szerencsére nem volt belőle komolyabb baj.
2012. jún. 29. 20:46
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért viselkedik velem tök romantikusan? Bemutatott a családjának, sőt: bevallotta, hogy soha senkinél nem érezte, hogy megérti őt valaki, amig közelebbről meg nem ismertük egymást.
2012. jún. 29. 20:48
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szellemileg visszamaradott értheti a szerelmet. Ha nem érzelmileg visszamaradott érezheti a szerelmet. Viszont ha ezek közül egyik sem akkor csak simán agresszív, ezt még tetőzi az is ,hogy tép (nem olyan biztos az hogy valaki csak úgy eldobja a cigit). Tehát a kérdésedre a válasz igen szerethet, de gondold át, egy olyan ember mellett maradni aki agresszív, droggal él, orvosi segítségre szorul nem biztos ,hogy életbiztosítás. A legfontosabb gondold át valóban szereted e vagy csak szánalmat érzel iránta, mert azzal nem segítesz neki ha elhiteted magaddal, hogy szerted.
2012. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

"úgy tűnik figyelmen kívül hagytad, hogy ő sem gondolta komolyan a bunyót, csak hülyéskedtünk, akkor ugrott nekem komolyabban, amikor véletlen belekaptam a hajába és a kezembe maradt."


És az hogy egyáltalán neked ugrott komolyabban az szerinted normális? Bebeszéled magadnak hogy ez tök rendben van. Olyan vagy mint ezek a nők (csak nézd végig):


[link]


"Akkor miért viselkedik velem tök romantikusan? Bemutatott a családjának, sőt: bevallotta, hogy soha senkinél nem érezte, hogy megérti őt valaki, amig közelebbről meg nem ismertük egymást."


Egyik arcuk szórakoztató, magával ragadó, gyakran elbűvölő. A másik egy érzelmek és empátia nélküli vadállaté. Körbeszaglásznak, bizalmunkba férkőznek, levesznek a lábunkról, aztán - kímélet nélkül - lesújtanak. Hol az érzéseinkre, a szeretetünkre, naivságunkra, hol a pénztárcánkra, hol pedig a testi épségünkre, az életünkre.


[link]


Ajánlom olvasd el valahol a könyvet.

2012. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!