Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? Balatonon kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Balatonon kisebb baráti társasággal voltunk 5 fiú 3 lány. Régóta ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Fürdés után ki mentem naptejért és utánam jött az egyik haverom és lesmárolt. Én annyira megijedtem hogy eléggé pofán vágtam de utána körülnéztem és nem úgy tűnt mintha fogadás lett volna a gyerek meg elég morcosan nézett rám. Nem tudom mi volt ez inkább elindultam haza. Nem vagyok meleg és most nem tudom mi volt ez. és mi van ha nem fogadás és kiderül és azt hiszik majd h meleg vagyok. Többiek fürödtek és nem is néztek arra. Mit tegyek? HELP!
2012. jún. 29. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
bocs, de nem értem. akkor mindketten fiúk vagyok?
2012. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mi van?:D
2012. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem 17/F vagyok
2012. jún. 29. 23:10
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Világosítsd fel a csávót, hogy ő egy bidős bu.zi te pedig nem vagy az.Utána b@sszál meg egy csajt és csak jobb lesz.
2012. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Húha...hát én eléggé elkerülném ezek után.
2012. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Célszerűbb lett volna inkább neki megmondani, hogy nálad a melegség nem pálya. Ilyenért nem kellett volna azért pofánvágnod. Beszélj vele, magyarázd el neki, hogy miért tetted és béküljetek ki!
2012. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
B*ZI! nem te, hanem a másik XD
2012. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el:)Ha ilyen irányú képzelgései voltak veled kapcsolatban,azt nem emberek között fogja megcsinálni,és előtte puhatolózik hogy te hogy állsz ezzel a témával.
2012. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

első voltam. szerintem teljesen jól tetted h eljöttél.

de a kérdés többi részét nem értem, miért hinnék rólad és kik hogy meleg vagy, ha a többiek nem is néztek oda?

2012. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne,hogy nem fogadás volt, akkor szegény "szerelmet vallott". Szerintem finoman közöld vele(amennyiben te nem akarsz tőle semmit),hogy félreértettétek egymást és te nem vagy meleg. Elég bátor húzás volt tőle:) 16L
2012. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!