Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a csajodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a csajodnak erotikus vagy meztelen képeket, videót készíteni poénos ajándékba? És a képek elkészítéséhez kit kérj meg hogy segítsen? Idegen csajt? Havert? Ha van ötlet szóljatok, vagy ha valaki segítene megcsinálni.28/F/Pest

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban ajándéknak szánod, akkor keress fel egy profi fotóst. Sok ilyen van
2012. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem fura ötlet

te lennél a videón gondolom

annyira nem lenne poén sztem

fordítva ha lány készítene ilyet magáról a srácnak, az már igen

2012. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fusi válasza:
Szerintem a nagyidnak szólj.
2012. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp idegen csajt kérj meg ha azt akarod, hogy a barátnőd letépje a fejed és a képeid feltolja a seggedbe:D

Vannak profi fényképészek, bár ki tudja költeni akarsz-e az ajándékra. De ha már meztelen kép, akkor legyen igényes. A videón mi lenne? Zsebzsötem?

2012. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem, nem jó ötlet
2012. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, hacsak nem olyan típus, aki ezt díjazza.
2012. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem díjaznám, bár lehet maradi vagyok.

22/L

2012. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mivel baratom most tavol van par honapja en csomo kepet csinaltam neki szexi fehernemuben meg meztelenul, pl. pucsitos kepet...tukor ele alltam es ugy, mert mas lehetosegem nem volt, s senkit nem fogok megkerni, hogy meztelenul fotozzon. Meg hangfelvetelt keszitettem, amin elmondtam mit tennek vele. Mostmar oda jutottunk, hogy ezektol annyira felizgul, hogy alig elvez el es mar rogton all neki
2012. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fordított esetben jó ajándék...már ha a nő csinál/csináltat magáról szexi képeket...de hogy te...hát nem tudom, minden nő máshogy kezelné. ;)
2012. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Video alatt amúgy mit értettél, h kivered neki, miközben vesz téged a kamera? Ugye te se gondoltad komolyan... :D
2012. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!