Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hmm^^ kérdés. Az lenne, h van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm^^ kérdés. Az lenne, h van 1 fiú na mind1 és unatkozok, ő is, átjönne, de csak férreértés lenne belőle, és egyikőnkse szeretné azt, mert nekem ő nem tetszik. De nagyon bírom de nem tetszik nekem! Na mind1, szóval, ennyi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

az h, átjöjjön, de mit mondjak neki meg a családnak, ha látják h egy fiú jött át? xdd ajj, sztem ne jöjjön, nem?

(3évvel idősebb nálam)(nem egy szép ember) Van már barátom!!!



2012. jún. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Jól értelmezem, hogy van barátod, de le akarsz valakivel feküdni??

2012. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13éves lehet...
2012. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásából saccolva inkább tíz!
2012. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem ezt az enyhén zavaros kérdést:

Van a kishölgynek egy fiúja. Van ez a másik srác, akitől nem akar semmit. Akkor sem akarna, ha nem lenne fiúja, mert nem tetszik neki. De bírja a személyiségét, meg jók a poénjai, így szívesen töltene vele időt.

Szóval, örülne, ha átjönne, mert szórakoztató, de nem tudja, mit szólnának hozzá a szülei, hogy egy idegen srác átmegy hozzá. Ha jól értem, a fiú nem értné félre a szándékot.


És a válasz:

Nálam egy csomó csaj megfordul, de ez nem jelenti, azt, hogy meg is dugom őket. Te ismered a szüleidet, de szerintem értelmes ember nem feltételezi, hogy két ellentétes nemű fiatal csak akkor lehet kettesben, ha valami konkrétat is akarnak egymástól...

2012. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!