Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim, se pasim sem pedig pénzem, hogy szórakozzak a nyáron? Ti hogyan szórakoznátok a helyemben?

Diákszövetkezetnél kapok munkát, de alig. Havi 5000ft-ot, de azt is mindig másra kell költenem.És még ott a másik probláma. Inkább csak ismerőseim vannak, nem barátaim, haverok...

17/L

2012. jún. 30. 18:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Telepíteném a World Of Warcraftot.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2012. jún. 30. 18:53 Privát üzenet
Merrefelé laksz?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2012. jún. 30. 18:54 Privát üzenet
én mindig megoldottam egyedül,még akkor is ha nem volt pénzem.De te jobban jársz ha keresel magadnak társaságot és velük vagy,az a legjobb ha nem kell költeni a kikapcsolódásra,ha járnátok egy nagyobb város utcáit,nézelődve,beszélgetve az például nem kerül sokba.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2012. jún. 30. 18:55 Privát üzenet

tavaly nyáron én is végig itthon voltam, nekem sincsenek barátaim, barátnőm, meg pénzem se nagyon. jó neked, legalább van munkád :) de azért nem irigyellek, jobbakat kívánok! :)

hát én amúgy sétálgatni szoktam pl.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2012. jún. 30. 19:04 Privát üzenet
Keress haverokat. Menjetek sétálni, egymáshoz át, meg ilyenek. :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2012. jún. 30. 19:08 Privát üzenet
ASOT nevű felhasználó válasza:

Al Bundy is ezt mondta...se pénzem se életem, se istenem nincs már...

majd elmentek a szupermarketbe ott a hűtőkhöz leültek egy napozóágyat elvettek és kész.

-----------------------------------------------

havi 5000 Ft-ot kapsz? Ötezer Ft-ot?

máshol boltban vagy valahol feltöltőként vagy hasonló nem kapnál munkát?

A mai világban, (a maiban!!) ha nincs pénzed akkor mindennek lőttek! A benzin, a busz, a bkv, mind pénz, h eleve eljuss valahová. Ha oda eljutottál ott be is kell menni valahová. ÉS a legtöbb hely nem ingyenes...

ÉS ha még enni is akarsz valamit meg inni, akkor az + költség.

és hát igen ha a kertbe mész ki napozni ott nem lesz túl sok pasi.

és mint mondtam mai világ...ismerkedhetsz neten is.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2012. jún. 30. 19:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, 5000ft-ot. Néha kapok szórólapos munkát, de mivel nem múltam el 18éves ezért nem kapok semmilyen más munkát...Az összes környékbeli diákszövetkezetnek ez a kifogása és én mindent megpróbáltam, de nem adnak többet...

# 7/11Időpont 2012. jún. 30. 19:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

lehet, hogy inkább megtanulok LOL-ozni. Több haszna lenne, mint gyk-ra kérdést kiírni:D

# 8/11Időpont 2012. jún. 30. 19:48 Privát üzenet

mit csinálni?? :)

LOL-ozni??

# 9/11Időpont 2012. jún. 30. 19:49 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

menj el akkor áruházakba nagyobb üzlezekbe mint a hiper- super márketek vagy pláza ha van a közeledben. ott sok az ember és nem muszáj sokmindent meg mindig vásárolni elég ha minden nap veszel 2 kiflit meg egy kakaót, de járkálsz emberek közt vagy és nőként könnyen kezdeményezhetsz is.

# 10/11Időpont 2012. jún. 30. 19:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meleg vagyok, hol pihenjek szórakozzak?
Szerintettek mivel szórakozzak itthon szabad időmben?
Strand csínyek? Avagy hogyan szórakozzak jól a strandon?
Ne szórakozzak Zohannal?
Csajok! Ti szórakoznátok egy olyan fiúval aki kicsit zavarba ezáltal furán viselkedik?
Nógrádi vagyok hol szórakozzak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!