Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim, se pasim sem pedig pénzem, hogy szórakozzak a nyáron? Ti hogyan szórakoznátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Diákszövetkezetnél kapok munkát, de alig. Havi 5000ft-ot, de azt is mindig másra kell költenem.És még ott a másik probláma. Inkább csak ismerőseim vannak, nem barátaim, haverok...


17/L


2012. jún. 30. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Telepíteném a World Of Warcraftot.
2012. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2012. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindig megoldottam egyedül,még akkor is ha nem volt pénzem.De te jobban jársz ha keresel magadnak társaságot és velük vagy,az a legjobb ha nem kell költeni a kikapcsolódásra,ha járnátok egy nagyobb város utcáit,nézelődve,beszélgetve az például nem kerül sokba.
2012. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tavaly nyáron én is végig itthon voltam, nekem sincsenek barátaim, barátnőm, meg pénzem se nagyon. jó neked, legalább van munkád :) de azért nem irigyellek, jobbakat kívánok! :)

hát én amúgy sétálgatni szoktam pl.

2012. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress haverokat. Menjetek sétálni, egymáshoz át, meg ilyenek. :D
2012. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:

Al Bundy is ezt mondta...se pénzem se életem, se istenem nincs már...

majd elmentek a szupermarketbe ott a hűtőkhöz leültek egy napozóágyat elvettek és kész.

-----------------------------------------------

havi 5000 Ft-ot kapsz? Ötezer Ft-ot?


máshol boltban vagy valahol feltöltőként vagy hasonló nem kapnál munkát?


A mai világban, (a maiban!!) ha nincs pénzed akkor mindennek lőttek! A benzin, a busz, a bkv, mind pénz, h eleve eljuss valahová. Ha oda eljutottál ott be is kell menni valahová. ÉS a legtöbb hely nem ingyenes...

ÉS ha még enni is akarsz valamit meg inni, akkor az + költség.


és hát igen ha a kertbe mész ki napozni ott nem lesz túl sok pasi.


és mint mondtam mai világ...ismerkedhetsz neten is.

2012. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, 5000ft-ot. Néha kapok szórólapos munkát, de mivel nem múltam el 18éves ezért nem kapok semmilyen más munkát...Az összes környékbeli diákszövetkezetnek ez a kifogása és én mindent megpróbáltam, de nem adnak többet...
2012. jún. 30. 19:47
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy inkább megtanulok LOL-ozni. Több haszna lenne, mint gyk-ra kérdést kiírni:D
2012. jún. 30. 19:48
 9/11 ASOT ***** válasza:

mit csinálni?? :)


LOL-ozni??

2012. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:
menj el akkor áruházakba nagyobb üzlezekbe mint a hiper- super márketek vagy pláza ha van a közeledben. ott sok az ember és nem muszáj sokmindent meg mindig vásárolni elég ha minden nap veszel 2 kiflit meg egy kakaót, de járkálsz emberek közt vagy és nőként könnyen kezdeményezhetsz is.
2012. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!