Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Tegnap kinn voltunk sütni az erdőben a haverokkal, és ott volt az a lány is, aki tetszik nekem, de én úgy berúgtam, hogy széthánytam mindent, és nemtudom, hogy most mit gondolhat rólam. :S

2012. jún. 30. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Biztos nem olyan férfi a vágyálma aki hányásig vedel. Azért nincs minden veszve, ezután bizonyítsd, hogy pia nélkül is jól tudod magad érezni, és ha ezt látja még lehet a Tied a lány.

2012. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az incidens segíteni biztos nem segített rajtad
2012. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még helyrehozhatod,de legközelebb ne igyál,ha tetszeni akarsz neki.
2012. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
jobb mintha felgyújtottad volna az erdőt..
2012. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb mintha összefosta volna a lány ruháját.
2012. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam tuti mínusz ponttal, de még kiegyenlíthetően indulnál.
2012. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...end of line...
2012. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is ivott rendesen, akkor valószínűleg nem tűnt fel neki :D De én tuti nem jönnék össze egy olyan sráccal, aki annyit iszik, hogy mindent és mindenkit összehány.
2012. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő nem ivott sokat, azt tudom. Egyébként nem szoktam sose ennyit inni, és remélem hogy nem is fogok ilyen mennyiségben, mindig csak annyit ittam, amennyi tudom, hogy nem árt meg.
2012. jún. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!