Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoktatok csinálni ha pasihiányotok van?

Figyelt kérdés
Mert nekem már nagyon az van . Vagyis leginkább szeretethiány. De ilyenkor a barátaim sehol :(.
2012. jún. 30. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

egyik csajnak pasihiánya volt egyik buliba


ő speciel megkuratta magát.


velem.

2012. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor eltöltök néhány órát a családommal, nekem ez többet használ ilyen téren, mintha a barátaimmal vagyok. :)


Vagy pedig azt csinálom, amit szeretek (sétálgatok, olvasok, zenét hallgatok). Amikor pedig igazán nagy szeretethiányom van magamhoz szorítom a nagy díszpárnámat és úgy alszom el.

17/L

2012. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hisztizek..
2012. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha nagyon elér, a macim farkincájával megdugom magam
2012. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyél sok csokit és ölelgessed a kedvenc plüssállatkádat, az segít!
2012. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves korom óta szinte mindig szerelmes vagyok valakibe (sokszor fájdalmasan, vagy reménytelenül, összesen 3x voltam szerelmes eddig), ezért amikor hiányom van, akkor mindig egy konkrét személy hiányzik.


Ilyenkor próbálom felvidítani magam, terveket szövögetni, hogy megszerezzem/visszaszerezzem, zenét hallgatok, irkálok, rajzolok, maszturbálok...stb.:)

2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeressük egymást gyerekek! :)

Egyébként nekem meg csajhiányom van, és persze ezzel együtt szeretethiány is...

28f

2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sírok, sajnálom magam, csokit eszek, szomorú filmet nézek, hogy még mélyebbre eshessek a letargiában, könyvet olvasok, bezabálok, zenét hallgatok, a barátnőmnek sajnáltatom magam......
2012. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
NŐT AKAROK, NŐT AKAROK, NŐT, NŐT, NŐT !!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2012. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megértem :/ én meg pasit , de hát nincs
2012. jún. 30. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!