Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbi csajok: Ti mióta vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbi csajok: Ti mióta vagytok abban a tudatban, hogy a saját nemetekhez vonzódtok? 18/L

Figyelt kérdés
Jómagam is lezbikus vagyok már 15 éves korom óta.
2012. jún. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
bi, amikor lesmároltam a bnőm, felizgatott :D 15/L/bi
2012. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban az lennél, tudnád, hogy "sz"-szel írják! Nem leszbi vagy te, hanem fiú! :-)
2012. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: tévedsz! Lány vagyok. Ès ember.. RGO Én is hibázhatok!
2012. jún. 30. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
10 éves koromban amikor teszett nagyo negy barátnőm és járt az agyam... próbáltam elnyomni. aztán 14 évesen megkaptam és bizttos vagyok benne h csak a lányok. 14 éves koromra ismertem el igazán magamat
2012. júl. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én már egy ideje...... :) 14/L
2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tinuska97 válasza:

Szia!Most én is hasonló helyzetbe vagyok.Randiztam egy fiúval,aki megakart csókolni és akkor esett le nekem,hogy nem a pasival van a baj,hanem velem.Egyszerűen nem érzek a fiúk iránt semmit.De nem mondanám magam lezbikusnak,lehet,hogy kicsit csak megijedtem az első csóktól. :D

Tina L/15

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Altalaban olyan 12 eves korban mar mutatkoznak a massag jelei. Nalam is igy volt, viszont csak 14 evesen mertem ezt bevallani magamnak.


18/L

2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!