Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud békénhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud békénhagyni?

Figyelt kérdés
Több mint 2 és fél év után szakítottam a barátommal, megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Ő minden nap írkál, hülyeségéket, csak azért, hogy írjon valamit. Hiába mondom neki szépen, hogy ne írkáljon, le se szarja. Mindenről beszámol, holott már azt csinál amit akar. Nagyon idegesít, ha így halad tovább le fogom tiltani, mert nem vagyok kíváncsi a hülye írkálására.

2012. júl. 2. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
én szakítottam, ő még szeret....
2012. júl. 2. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki. Megsértődik, megírod, hogy unod. Aztán ő is megunja. Ennyi. Addig csinálja, ameddig BÁRMIT reagálsz rá.
2012. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jobb ha minél hamarább megmondod neki,mert szerintem nem képes felfogni.Ha túl kedvesen beszélsz vele,akkor nem fogja megérteni,legyél határozott és mond meg neki,hogy kopjon le,mert nem vagy rá kíváncsi.A te hibád,hogy eddig hagytad.
2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elkövetted azt a hibát, hogy "barátok maradtatok".

Szerintem egy kapcsolat után ez a mondat a legrosszabb ami elhangozhat. Pláne, hogy az egyik fél azt hiszi, hogy még valamikor lehet esélye.


Másrészt ne válaszolj neki. És lehet jobb lenne, ha letiltanád. Nem szabad neki válaszolni!


(Engem a szakítás után 5 évig hívogatott az exem. Én is hülye voltam, hogy felvettem. Nagyon nehéz volt tőle megszabadulni.)

2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sambora11 ***** válasza:
Azért csinálja ezt, mert szeret. Neked viszont nagyon szar, hogy zaklat, velem is volt ilyen. Határozottnak kell lenni, és letiltani, kérj új telószámot, változtass email címet stb...a szép szóból nem ért az emberek többsége, határozott fellépés kell!
2012. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 2. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!