Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan magyarázk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Miért kell állandóan magyarázkodnom miért úgy alakult az életem, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Fárasztó minden ismerkedésnél ezt leírni. Olyan hihetetlen, hogy van aki visszahúzódóbb típus? Nem unaloműzésnek szeretnék barátokat, mert egyedül is le tudom foglalni magam. Csak olyanokra lenne igényem akikkel szeretek is lenni.
2012. júl. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy?Hány éves ha szabad tudni??
2012. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodnod.Nem mindenkinek sikerül elsőre,vagy van akinek voltak barátai de nagyot csalódott bennük.Vannak,akiknek csak felszínes 'barátságaik'vannak,hogy azt a látszatot keltsék,mintha.Egyébként én is ilyen típus vagyok mint te,nekem csak néhány barátom van,de ők igaziak. Én is jól elvagyok egyedül,nagyon jó a családi hátterem,jóban vagyok velük,így barátok csak ritkán hiányoznak(több)
2012. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rólabezsélni, mondj annyit, hogy csak nem vagy valami társasági ember, de ezt hagyjuk. Ennyi. Egyértelmű, hogy ha valaki meg akar ismerni,nem siklik el egy ilyen rész felett, hiszen az hogy nincsenek barátaid, tuti hogy nem a visszahúzódóságod miatt van, legalábbis nem csak amiatt.
2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért így alakult, de nem is szeretném firtatni. Kár erről beszélni, szerintem semmi jelentősége, ez már a múlt.
2012. júl. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!