Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a G-pontom? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a G-pontom? Nem tudom ingerelni magam. Nem találom.

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A végbélnyílás tövében van.
2012. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Csak érdekel.

20/F

2012. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A G-pont a vagina nyílásától körülbelül két ujjpercnyire található. A G-pont szivacsos, 2,5-3 cm-es terület a húgycső közelében, és tapintásra olyan, mint egy kicsi szivacs. Mivel minden nő különbözik, a G-pont helye mindenkinél más és más.

A G-pont orgazmusig való ingerléséhez három tényező szükséges: idő, gyengéd törődés és a G-pont folyamatos ütögetése. A legjobb, ha a mutató- és a középső ujjadat használod erre: ha megtaláltad a G-pontot, hajlítsd be az ujjaidat, majd nyújtsd ki őket (mintha hívnál valakit az ujjaiddal), és ezt ismételd.

2012. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző te nagyon retardált vagy, vagy csak a hely az ahonnan kimásoltad.


Ha a hátadon fekszel akkor a hüvelyed felső falán a hüvelybemenettől kb 5 cmre találod:)

2012. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, és amikor csajt ujjaztam találtam meg,a középső ujjammal símogattam a szeméremdomb felőli oldalom,kb az ujjam vége környékén lehetett.saját magadnak nem tudod felnyomni anyira az ujjadat,főleg a szeméremdomb felőli oldalt.kérj segítséget mástól.
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19/L vagyok kössz a segítséget mindenkinek
2012. júl. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!