Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak? Mi ezzel a viselkedéssel a céljuk?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy kimenni az utcára a kicsi gyerekemmel sétálni, vagy biciklizni, vagy akár csak a boltba, hogy egy-két ismerős férfi ne kezdjen el kerülgetni autóval. És ez biztos, hogy szándékos (tehát nem véletlenül futunk össze az alatt az egy óra hossza alatt százszor), mert néha még arra sem veszik a fáradtságot, hogy legalább úgy forduljanak meg az autóval az úton, hogy ne lássam :-S

Mégis mire számítanak, hiszen ismernek, tehát tudják, hogy férjem van, a gyerek is az enyém, magyarul nem vagyok független semmilyen tekintetben sem. Vagy ez nekik totál mindegy, csak élvezkednek? Nem is zavarhatja őket, hogy én észreveszem és piszkosul frusztrál? Már inkább nem is köszönök nekik a huszadik ilyen találkozásnál, mert még én érzem magam kényelmetlenül miattuk.


2012. júl. 5. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, a gyerekekre hajtanak, mert pedofilok. De ahm, törd le a tükrüket vagy dobj egy pelust a szélvédőnek.
2012. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csinos, komoly szexuális kisugárzással bíró anyuka vagy.

A férfiak viselkedése meg egyszerű, mint a százas szeg: a világ összes nője nem lehet a tiéd, de törekedni kell rá....

Férfiként csak egy dolgot tudok javasolni: tud egy nő úgy elutasító lenni, hogy az világos legyen a próbálkozó férfi számára. Ezt valószínűleg te is tudod.

Nézz keresztül rajtuk, ne gondolkodj ennyit a dolgon!

Azt kizárni, hogy az utcán megnézzenek a férfiak, sajnos lehetetlen:) Ez a világ már csak így működik:)

2012. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenkinek szíve joga megbámulni azt, akit szeretne, csak az zavar, hogy ezek utána jópofiznak a férjemmel... hogy nem szégyellik magukat...

Egyébként tényleg azt a taktikát követem, amit a 2. válaszoló javasolt, próbálok átnézni rajtuk, ebben sokat segít egy jókora napszemüveg :-D

2012. júl. 5. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy elvárod a férjed ismerőseitől, hogy mint NŐT, ne nézzenek meg.

Ez lehetetlen...

Egyébként meg nyílván tudod, hogy a szerelmi háromszög gyakran olyan felállásban működik, hogy férj-feleség, és egy férfi, vagy nő barát... A harmadik mindkettőt jól ismeri, barát/barátnő és mégis megtörténik. És egymás szemébe néznek....

Nem örvedetes, de így van.

Az nyílván pozitív, hogy te betartod a játékszabályokat. Amíg csak megbámulnak, addig az egy ártatlan játék. Ettől nyugodtan nézhetnek még a párod szemébe. Ha itt megáll a dolog, akkor tisztelebne tartanak téged, és a férjed "jogait" is.

Még egyszer: értem és megértem, hogy ez frusztrál, de ilyen "ártatlan" dolgokat, hogy megnéznek az utcán, nem nagyon lehet megállítani....

Dupla napszemüveg:)

2012. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük a dolgot szerintem, hogy téged ez eléggé zavar. Szerintem nekik akkor ez teljesen mindegy, nem zavarja őket kicsit sem.
2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ne gondolj azonnal rosszra! :) Azért is nézhetnek, mert ők is gyereket szeretnének és ha látják, hogy nagyon jó anyuka vagy, akkor pedig ilyen feleségről álmodoznak!


Én is mindig örömmel nézem anya és gyermekét, mosolyt csal az arcomra. :) 31f


Szóval nem szabad azonnal rosszra gondolni!

2012. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy dolog megnézni valakit, és egy másik dolog keringeni körülötte mint gólyafos a levegőben, akár gyalog, akár autóval. Meg direkt járkálni utána. Ez azért már kimeríti a megnézés fogalmát. Bocs, fiúk.
2012. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En fiukent az elozo valaszoloval ertek egyet: az oke, hogy az ember eszreveszi, ha egy no csinos/vonzo/kellemes jelenseg es kap egy-ket artatlan, de elismero pillantast a holgy, de fixirozni, bamulni, kovetni, autoval utana jarkalni... az mar szerintem is egy masik kategoria, atlepi az illendoseg hatarat.


En elhiszem, hogy ez zavaro lehet, viszont tenni ellene tenyleg nem nagyon tudsz, meg kell probalni ignoralni az ilyen ferfiakat, te is mesz a magad dolgara celiranyosan, ok meg keringjenek nyugodtan az autojukkal... addig vegulis nincs olyan nagy baj, amig megmaradnak ezen a szinten.

Esetleg annyit tehetsz meg, hogy a ferjednek megemlited, hogy milyen szep kis ismerosei vannak, o pedig majd megnyugtat, hogy ne is foglalkozz veluk, a nyalcsorgtaos tipusu ferfiak mar csak ilyenek, de ha komolyabban beprobalkoznanak, akkor azonnal szolj!

2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!